Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Kurz němčiny - Norimberk  (Přečteno 112248 krát)
Claudie



Karma: 1
Příspěvků: 4



« : Červenec 21, 2012, 07:02:54 pm »

Ahoj,
neví někdo o dobrém kurzu němčiny?
Díky
Zaznamenáno
Zossia



Karma: -1
Příspěvků: 3


K.H.Mácha a Petřín.....co víc dodat ? :D


« Odpověď #1 : Červenec 25, 2012, 08:15:46 pm »

Ahoj , ráda  Ti poradím dobrý sprache kurz  a ráda s tebou zajdu na kávu. Jmenuji se také Pavlína , jsem tady od března  .
tel .:01522/4589246

Ahoj Mrknutí
Zaznamenáno
Claudie



Karma: 1
Příspěvků: 4



« Odpověď #2 : Srpen 04, 2012, 07:56:17 am »

Ahoj Pavli,
Já tady pobývám už skoro 3 roky a teprve nedávno jsem narazila na tuto stránku. Ráda někdy někam zajdu, ovšem teď se akorát stěhujeme do Furth, takže není čas.

Zatím se měj hezky
Pavla
Zaznamenáno
Naschkatze



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #3 : Srpen 14, 2012, 07:51:17 pm »

A ja vim, taky o kurzu Úsměv ...tak az budes prestehovana, dej vedet, a muzu ti rict taky vic, s Pavcou chodime do stejne tridy Úsměv
Mej se fajn!
Zaznamenáno
kvita



Karma: 0
Příspěvků: 3



« Odpověď #4 : Listopad 17, 2012, 08:31:12 pm »

Ahojte holky, taky bych ráda někam do kurzu. Jsem tu od sprna, domluvim se, ale tak zlepšovat bude pořád co :-) Můžete mi napsat na e-mail nebo na FB? Díky :-))
Zaznamenáno
Stela11



Karma: 0
Příspěvků: 2



« Odpověď #5 : Květen 28, 2013, 06:37:50 pm »

Ahoj,ráda se ozvu. Pro všechny,nevíte o nějakém kurzu?
Zaznamenáno
arbeitsuche



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #6 : Únor 07, 2014, 11:28:55 pm »

Ahojte chcem začať chodiť na kurz nemčiny v Norimbergu.Mohli by ste mi poradiť? alebo dať stránku...Som tu asi pol roka a chcem sa zdokonaliť v reči.Dakujem
Zaznamenáno
Tomas212
Tomáš



Karma: 0
Příspěvků: 18


« Odpověď #7 : Duben 08, 2014, 07:43:51 pm »

ja bych hledal tady
http://www.bz.nuernberg.de/sprachen/fachgruppe/deutsch.html
Zaznamenáno
Katka.87



Karma: 3
Příspěvků: 7



« Odpověď #8 : Prosinec 12, 2016, 01:22:14 pm »

Ahoj, je tu nekdo, kdo aktualne navstevuje jazykovou skolu a kurz nemciny? Nebo mohl by mi nekdo nejakou skolu doporucit? Vim ze ted v tyhle dobe je asi nemozne si klast podminky, ale treba kde nejsou cerne kuzelky ;-) (asi vite koho mam na mysli :-D )
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #9 : Prosinec 13, 2016, 07:31:16 pm »

Na rasistické kecy tady není nikdo zvědavý.
Zaznamenáno
Katka.87



Karma: 3
Příspěvků: 7



« Odpověď #10 : Prosinec 18, 2016, 04:58:37 pm »

Lenke:
Tak se zdrzte komentare! Jako kuzelky nechteji, aby je osetrovali ci vyucovali chlapi, tak stejne tak ja nechci byt zavrena s kuzelkami! Proc nejdete do ulic a nenadavate jim, ze jsou rasisti a blabla bla?  Škleb
« Poslední změna: Prosinec 18, 2016, 04:59:52 pm od Katka.87 » Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #11 : Prosinec 20, 2016, 10:43:32 pm »

Proč není nikdo na rasistické kecy zvědavý ?

Protože mnoho takových blbců přivedlo svět do světové války. Jak první, tak druhé.

Dnes se to inteligentní lidé snaží krotit, aby k další válce nedošlo, a úspěšně se jim to daří. Jen se občas vyskytnou nějací blbečkové, kteří to nechápou, a pořád budou tupě žvanit - rozdmychávat nenávist. Ať např. AfD nebo tady ve fóru ... To je jedno, jestli malí nebo "velcí".

Dřív jsem takovým blbům přál, aby byli poslaní na frontu ( nebo nahnaní do ohrady obehnané vysokým plotem, naházeno jim tam jídlo a zbraně, a ať si tam poradí, jak umí - samozřejmě, že by se poměrně rychle postříleli, protože jsou duchem prostí ), dnes už si to nepřeji, protože chápu, že se takové blbové budou pořád rodit, takže má smysl je vzdělávat ( poučovat ( osvěta, ne 'poučování' ) ), a ne jim dávat příležitost k jejich nízkým pudům, a z toho debilním projevům nebo reakcím.

Zaznamenáno
Katka.87



Karma: 3
Příspěvků: 7



« Odpověď #12 : Prosinec 21, 2016, 11:25:55 am »

Lenke:
A vy jste jako ten inteligentni clovek?? Diky takovym jako vy, se svet prave uvrhne do valky! Protoze my blbeckove pouzivame aspon zdravy rozum! Nashle
Zaznamenáno
vlasta9791



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #13 : Červen 02, 2017, 10:10:02 pm »

Ahoj, hledám doučování němčiny v Norimberku, Stein, Weiler, Rohr. Pzředem děkuji za odpověď.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Norimberk.de © 2024
Stránky krajanů o životě v Norimberku. O srazech a akcích, zábavě, práci, bydlení, studiu, kultuře. Užitečné články, galerie, diskuze, inzerce, seznamka, spolujízda - autostop z a do Norimberku a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Norimberku i jinde v Německu.

Zahnarzt München |