Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Váš názor - práce v Německu pokud nejsem moc vybavený němčinou  (Přečteno 27285 krát)
prazec



Karma: 1
Příspěvků: 51


« : Prosinec 10, 2012, 10:13:21 pm »

Všechny vás zde zdravím a mám jeden tak trošku zvláštní dotaz. Nedávno jsem v Mainzu seděl na soutoku řek Rýna a Mohanu na schodech a přemýšlel o tom, zda-li se v okolí Mainzu dá žít i pracovat i když nejsem moc dobře vybavený němčinou a je mě 42 let. Asi tuším vaši odpověď, ale přesto se zeptám - byl by někdo ochoten se semnou o tom trošku pobavit ?
Děkuji Pavel  Co???
« Poslední změna: Prosinec 13, 2012, 03:32:48 am od David » Zaznamenáno
JanRo



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #1 : Prosinec 12, 2012, 09:03:01 am »

Záleží na tom v jakém oboru chce člověk pracovat..
Zaznamenáno
prazec



Karma: 1
Příspěvků: 51


« Odpověď #2 : Prosinec 12, 2012, 09:05:27 pm »

Já jsem vyučený jako automechanik, potom proběhla Dopravní průmyslovka a nedodělaná Vysoká škola ekonomická. Vlastním řidičské oprávnění všech skupin, mám strojnický průkaz na obsluhu stavebních strojů a vysokozdvižných vozíků. Vlastním služební plavební knížku a mám praxi v opravách lodí, nákladních vozidel a stavebních strojů. Takže když to tak všechno shrnu jsem v podstatě strojař. Ale jako každý správný Čech jsem vlastně takový Ferda mravenec, který se neděsí žádné práce. Ale takových nás je určitě hodně... Smích
Zaznamenáno
dochloite



Karma: -12
Příspěvků: 92


« Odpověď #3 : Prosinec 13, 2012, 03:58:36 pm »

Bez se zeptat na Mozartstrase 8 do CBM 4 patro, shani ridice autobusu, pracuje tam 9 cechu a dalsi nabiraji. Budou od unora absolvovat intenzuvni kurz nemciny, tak myslim ze pokud nemluvis tak by ti to mohlo do zacatku trochu pomoct. Jestli chces vic info tak mi napis na dochloite[zavináč]seznam.cz
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Norimberk.de © 2024
Stránky krajanů o životě v Norimberku. O srazech a akcích, zábavě, práci, bydlení, studiu, kultuře. Užitečné články, galerie, diskuze, inzerce, seznamka, spolujízda - autostop z a do Norimberku a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Norimberku i jinde v Německu.

Zahnarzt München |