Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 2 3 [4]   Dolů
 
Autor Téma: Prace mimo sjednane pracoviste  (Přečteno 285883 krát)
SpeCZialized



Karma: -27
Příspěvků: 328



« Odpověď #45 : Březen 31, 2015, 08:21:21 pm »

ale ona aj velmi casto reaguje!!!!!
takze je vylucene, ze je prihlasena len tak ...

ale MNE je to ani jedno, ak je zmysel života niekoho, konkretne slečny hair, virtualna šikana a ponižovanie niekoho (konkretne mna), prosím ... ale hadam nečaka, že tie jej ... (neviem, ako mam slušne nazvať obsah jej prispevkov) budem aj čítať a brať vážne!

Problem bude v tom ze ty neberes vazne zadnej protichudnej nazor...

Ale to zase budeme hazet hrach vid.

Zaznamenáno
jesieenka
Host
« Odpověď #46 : Březen 31, 2015, 08:32:48 pm »

Cielená úmyselná a vytrvalá šikana NIE je protichodný názor!

Finty, ako tváriť sa, že som nepochopila vec očividne jasnú a údajna prosba o "vysvetlenie", poučovanie o tom, čo sem človek smie a nesmie písať, uplne mimo logiky a zámerne tak zhadzujúco, ako sa len dá a zámerné prokovanie, aby človek vybuchol a neovladol sa, TO je šikana a INAK sa to nazvať neda ...

Hair-ine naozaj NECHUTNE navazanie sa do mna len preto, ze som si dovolila niekomu poradit a čerpala som pritom zo svojich skusenosti zo Slovenska, TO bola podla mna "unterste Schuplade"
Kritizovat niekoho preto, že sa snaži uprimne pomôct a ešte ho pre to zhadzovať, to je UBOHE! Napokon, ako som pisala v pozmenenej odpovedi, podmienky poskytovanie diet v Nemecku sa naozaj takmer nelíšia od poskytovanie diet na Slovensku, takže som katty neporadila nijako zasadne zle, ale slecna "hair" ma za to zvozila POD ciernu zem!

Alebo vcera, ked som si dovolila sa na niečo pýtať, lebo som vychádzala z mylnej informacie o tom, čo mi niekto povedal v Nemecku, hairina nechutna prednaska o tom, ako ludom kradnem CAS, ked si to predtym sama nezistim, atd atd ... to ako podla vas vsetkych bolo uplne ok a v poriadku, čo? Co???

A mohla by som pokračovať donekonečna príkladmi, ako sa ma slečna hair snaží zhodiť a ponížiť!

TOa ten "posledny šuplik" u MNA, ak niekto ma nielen potešenie z toho, že niekomu ZAMERME ubližuje, ale sa aj vytešuje, ak ten človek vybuchne a hneva sa ... TOTO všetko robi hair a jej nicky ...

p.s. ak mi niečo napiše kl., VZDY si to precitam, nech je to akokolvek neprijemne a kriticke a zamyslim sa nad tym ... PRECO to asi nerobim u hair a uz ani u teba? Skus si na to sam odpovedat!!!!!!
« Poslední změna: Březen 31, 2015, 09:10:30 pm od jesieenka » Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #47 : Březen 31, 2015, 10:25:01 pm »

pise sa "unterste Schublade" nie "Schuplade"
je to od slova "schieben", nie "schiepen"
Zaznamenáno
jesieenka
Host
« Odpověď #48 : Březen 31, 2015, 10:28:09 pm »

dakujem za poucenie rudko, presne TO mi k stastiu chybalo Mrknutí

p.s. po slovensky sa povie ako dobre vieš "šuplik", nie "šublik"
« Poslední změna: Březen 31, 2015, 10:37:01 pm od jesieenka » Zaznamenáno
jesieenka
Host
« Odpověď #49 : Březen 31, 2015, 11:45:27 pm »

hair ty si chcela ako povedat, ze ho balim?
ženateho muža s detmi? Škleb Šok
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #50 : Březen 31, 2015, 11:52:02 pm »

hair ty si chcela ako povedat, ze ho balim?
ženateho muža s detmi? Škleb Šok

Jahodo  Šok, to uz je na povazenou !!!
Ja ze jsem chtela rict, ze nekoho balis?
A kdy?
A koho bys mela podle mne balit?
Ja si vubec nemyslim, ze ty bys nekoho balila, ja si myslim, ze tady vsichni balej tebe, a ty se tomu porad branis  Smích

Opet tedy nejak bez souvislosti.... dej sem kopii toho, kde jsem neco takoveho psala, abych vedela, o cem mluvis....
Jinak sorry. odpovedet ti nemuzu, nemam na co, nevim o co a o koho jde...
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #51 : Březen 31, 2015, 11:59:37 pm »

ona tu trčí ale celý DEŇ!!!! (a to každý kazdučičký boží deň) Co???

Ty porad nechapes, nebo nechces chapat ze nekdo muze byt prihlasen treba pres telefon.
A nebo to ma mozna pustene na pocitaci.

Ale to neznamena ze u toho sedi a cumi jen na forum...

Uz ti to sem lidi psali xkrat.

Jahudko zlata, tak ja ti, takhle v noci, kdyz jsme tu uz spolu skoro samy, prozradim sladke tajemstvi:
mam tohle forum pusteno na stolnim pocitaci, na notebboku, na telefonu, na tabletu...., tak si to bezi samovolne nekde dole, nebo vzadu, proste to mam nastavene, ze se to pri zapnuti vzdycky samo prihlasi.
To aby mi neuniknul zadny tvuj prispevek  Mrknutí

Ale protoze obcas taky musim delat neco jineho, tak to mam nastavene jeste tak, za jakmile se zde objevi prispevek, ktery sem napsala bud Jahoda, nebo jesieenka nebo jesennavila, tak se mi vsechny pristroje rozdrnceji a rozhoukaji a rozblikaji a ja vim, ze mam zase postu, ze pise jesieenka a ze zada o nejakou pomoc...
Tak abych byla po ruce, kdyz kdykoli neco potrebujes...

Tak doufam, ze te ma odpoved uspokojila a uz ti bude priste jasne, jak je mozne, ze ti muzu odpovedet temer vzapeti a temer na kazdou tvou otazku, se kterou si nevis rady, ci kdyz potrebujes pomoci v mezilidskych vztazich a podobne.
 Polibek
Zaznamenáno
jesieenka
Host
« Odpověď #52 : Duben 01, 2015, 12:01:25 am »

tak potom NEVIEM, CO si tym chcela (ine) povedat a ani ma to uz nezaujima!

bud to vysvetlis, jasne a zrozumitelne, alebo si to nechaj radsej pre seba!
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #53 : Duben 01, 2015, 12:40:50 am »

tak potom NEVIEM, CO si tym chcela (ine) povedat a ani ma to uz nezaujima!

bud to vysvetlis, jasne a zrozumitelne, alebo si to nechaj radsej pre seba!

Jahodo, komu a co povedat? Co mam vysvetlit jasne a srozumitelne?
Ja fakt nevim.... Hněv
Ale treba se tu najde nekdo dalsi, kdo si pamatuje vic, nez ja a pripomene mi to, kdyz ty to neminis udelat....
Tak si zustan zahalena tajemnem, je to moc rajcovni  Smích
Ale kdyz nemuzes napsat o co ti jde, tak ti tezko muze nekdo odpovedet, to bys snad pochopit mohla, ne?
Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 [4]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Norimberk.de © 2024
Stránky krajanů o životě v Norimberku. O srazech a akcích, zábavě, práci, bydlení, studiu, kultuře. Užitečné články, galerie, diskuze, inzerce, seznamka, spolujízda - autostop z a do Norimberku a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Norimberku i jinde v Německu.

Zahnarzt München |