Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 76 77 78 79 80 [81] 82 83 84 85 86 ... 188   Dolů
 
Autor Téma: Emigranti prišli zveladiť Európu teda aj Nemecko  (Přečteno 12414062 krát)
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #1200 : Listopad 14, 2015, 10:17:10 pm »

Nezlob se, ale Ti nahore a tajne sluzby a vsechny ty organizace, tohle vsechno museli davno vědět. ..

No samozrejme, ze oni to asi vedeli. Ale ja ne. Tak proc nam vycitas, ze jsme nereagovali drive, jak jsme to asi  meli vedet?

Nebo myslis ze ne a cekaji az je upozornis ?? Mrknutí

Myslis, ze jsem sama, ktera na to upozornuje? Mrknutí


Nepatrim mezi priznivce, nemam je rad, jen sem psal o slusnosti a pomoci potrebnym.
Aby se nehazeli do stejneho pytle s teroristy apod...


A jak to chces poznat, kdo je opravdu potrebny? Tomu, co strilel ve Francii a prisel ze Syrie pres Recko, take bylo pomozeno. Ale slusny a potrebny asi nebyl.

A nakonec to stejne skonci tak, ze se zavrou hranice vsude, ne jen ve Francii. Tak ceho se tim dosahlo, v oblasti pomoci potrebnym? Nakonec stejne zustanou v Turecku, to tam prece mohli zustat hned nebo se mylim?
Zaznamenáno
Kess1



Karma: -1
Příspěvků: 30


« Odpověď #1201 : Listopad 14, 2015, 10:44:16 pm »

acatek Kess ?? Čeho ??
Začátek se dle meho nazoru datuje do zcela jineho stoleti, kdy zeme jako Francie dalsi plundrovali tzv. rozvojove zeme a jejich obyvatele si zacali domu vozit jako zvířátka. ..
(na posluhovani, opatrování, atd atd)
Tam je pocatek Islamistu v Evrope.
Tohle nema nic spolecne s momentální ani jinou imigracni krizi.
Tyhle vykriky, vcetne tech sprostych slov, to je jen ukazka Tve inteligence...
A vsech ostatnich ,,přikývávacu"
Berete si jako zbran proti imigrantum něco,  pred čim oni sami utíkají a ucelove to spojujete, ackoli to nema zadnou souvislost. ..
Mozna jednu ano, nebo dve...
Deje se to na jedne planete... A v Evrope...  
............................................................................... .................    
  Budu odpovídat jednomu zasr.sluníčkáři,
tak za prvé.....budou další atentáty,ale to by ti mohlo dojít při tvém vysokém IQ
za druhé....co sem taháš historii? Zřejmě vůbec ale vůbec nevíš co se děje!Možná proto jsi tak mile sluníčkový!!
za třetí...o moji inteligenci vůbec nepochybuj,ta je opravdu úplně někde výš než ta tvá,to jen na okraj!
za čtvrté...nauč se už používat jinou větu,než že jsou to chudáci co utíkají před válkou!Jsou to ekonomičtí imigranti!!Opět ti napíši,pokud někdo utíká před válkou tak do PRVNÍ bezpečné země a ne přes celou Evropu!!!Afrika odmítla Evropě vzít zpět jejich nelegální migranty!Dobrý,že? Jinak závěrem,víš proč je ta EVROPA v zadeli?Protože jí vládnou  a nebojím se napsat HLOUPÍ lidé jako jsi ty!!Hranice měli být dávno oploceny a na nich armáda s ostrýma!Tihle čmoudi zničí celou Evropskou civilizaci a nebude to tak dlouho trvat!!To je asi tak vše co jsem ti chtěl sdělit.
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #1202 : Listopad 15, 2015, 07:06:10 am »

Aha...
Takže za to muzeme vlastně všichni.
Ze jsme nevolili jen ty chytre a inteligentní jako je Kess1.
Pak by bylo mozna lepsi vystupovat pod svym jmenem a ne anonymním nickem, aby jsme Te pri pristich volbach poznali a mohli ohodnotit (jako Okamuru)
Ano, hned prvni vetou jsi dal zas jasne najevo, jak na tom jsi  Smích

Z celeho toho výblitku souhlasim jen s jednim.
Ano, zrejme budou dalsi atentaty a dalsi nabozenske zhovadilosti.
Ale nemyslim si (opakuji) že by to bylo melo nejaky zasadni vliv, je-li v cele Evrope napriklad 31milionu oproti lonskym 30milionum, nebo predlonskym 29,5mil. muslimů...
Francie sama je dost unikátní,  se svym poctem (cca 10%) Muslimu.
To se tam zjevili vsichni ze dne na den ?? To nema historický podklad ?
Prisli vsichni s letosni imigracni vlnou ??
Ano, cast jich je ekonomickych... Ale ne vsichni
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #1203 : Listopad 15, 2015, 08:07:15 am »

Nezlob se, ale Ti nahore a tajne sluzby a vsechny ty organizace, tohle vsechno museli davno vědět. ..

No samozrejme, ze oni to asi vedeli. Ale ja ne. Tak proc nam vycitas, ze jsme nereagovali drive, jak jsme to asi  meli vedet?

Nebo myslis ze ne a cekaji az je upozornis ?? Mrknutí

Myslis, ze jsem sama, ktera na to upozornuje? Mrknutí


Nepatrim mezi priznivce, nemam je rad, jen sem psal o slusnosti a pomoci potrebnym.
Aby se nehazeli do stejneho pytle s teroristy apod...


A jak to chces poznat, kdo je opravdu potrebny? Tomu, co strilel ve Francii a prisel ze Syrie pres Recko, take bylo pomozeno. Ale slusny a potrebny asi nebyl.

A nakonec to stejne skonci tak, ze se zavrou hranice vsude, ne jen ve Francii. Tak ceho se tim dosahlo, v oblasti pomoci potrebnym? Nakonec stejne zustanou v Turecku, to tam prece mohli zustat hned nebo se mylim?

Ja tedy nevim Diddi, ale Ty jsi fakt nevedela kolik Muslimu je v Evrope ?
Mam se opakovat s tema cislama ?
Je nejak zasadni, ze jich je tady o 3% nebo 4% za letosek vic ?
(Kdyz pominu fakt, že ani to neni ani zdaleka jasne, protoze sem prichazi i křesťane a dalsi nabozenske vyznání)
Myslis ze plot a ,,ostre" pomohou od dalsiho terorismu ?
(Kdyz vzpomenu na dvojcata za atlantikem)
Jak konkretne bylo pomahano tomu, kdo udajne byl zapojen do toho co se stalo ve Francii ??
Kde beres odvahu na tyhle spekulace ?
Jak vis ze jsem nesel s timhle konkretnim umyslem a nejel celou dobu autem ?
Jak dlouho to Turecko udrzi, pokud se to vubec stane ??
Opravdu vidis reseni v tomhle ??
Kdyz samo Turecko je z 95% muslimsske a slozene z nekolika dalsich narodnosti ktere se navzajem nesnášejí. ..

Ja to poznat neumim, kdo je potrebny a kdo ne, ale verim ve stele se zdokonalujici systém.

Zcela urcite nejsi sama, ale nic z toho co jsi napsala, neni ani reseni, ani nic jineho...
Jen alibisticke opakování a preposilani rasistickych a nesnášenlivych hesel po internetu...
To, ceho je vsude vic nez dost...
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #1204 : Listopad 15, 2015, 11:08:30 am »

Mohu jednu otazku ? Co přesněji to tady děláte ??
Myslim ty dva tři lidi, s 10nicky ??
 (pokud sem neprehnal ten počet lidi Smích )

Odkazy a informace, ktere jsou snadno dostupný kazdemu a kazdy si najde to co hleda...?
Diskuse o tom, jak strasne to je a spekulace o tom jak ještě strasnejsi to muze byt...?
Je vubec dnes ještě nekdo, kdo neco z toho neví ??
Strileni na čáře,  potápění ještě na mori, dokola otazky proc nezustanou jinde...
Odkazy na chovani par desitek exemplářů, kteří jsou mimo realitu a ocekavaji pecene holuby...
No sorry ale takovych je tady dost i z mnohem kultivovanejsich zemi a nemusime chodit daleko....
Je jeste nekdo dalsi (krome Diddi) kdo by radeji zustal bez žrádla a strechy nad hlavou v nektere te zemi cestou, kdyz ma otevrena vrata do cele vyspele zapadni Evropy, kde se o ne postaraji...
A vyjadreni politiku, ktera je v tom utvrzuji...
Proboha kdo ??

K cemu je tohle vsechno dobry ??
K čemu tady konkretne ??
Tady lze vydobýt nejakou změnu ??

Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #1205 : Listopad 15, 2015, 11:29:21 am »

Je jeste nekdo dalsi (krome Diddi) kdo by radeji zustal bez žrádla a strechy nad hlavou v nektere te zemi cestou, kdyz ma otevrena vrata do cele vyspele zapadni Evropy, kde se o ne postaraji...
A vyjadreni politiku, ktera je v tom utvrzuji...
Proboha kdo ??





Tak pro zacatek zacnu tim, ze mi jiste ukazes ty vyhladovele davy, ocividne povyzivene, ktere prichazeji z tech mist, kde byly jak ty pises " bez zradla a strechy nad hlavou" ano?  Ja jsem na tech fotkach nevidela jedineho cloveka, ktery by vypadal podvyzivene. Naopak s prevazne casti to byli nasvaleni testosteronovi chlapi. Ano, byly tam i zeny a deti,ale ani ty nevypadaly, ze musely stradat. A prisli z Turecka, kde meli dostatek jidla i tu strechu nad hlavou. A svete div se!!!!! Dokonce i tu skolu. Staci nebyt pohodlny a vyhledat si to treba na YouTube, jak vypadaji doopravdy tabory v Turecku. Tak se prosim drz faktu a nemanipuluj, ano?

Pokracovani:

Je nejak zasadni, ze jich je tady o 3% nebo 4% za letosek vic ?
(Kdyz pominu fakt, že ani to neni ani zdaleka jasne, protoze sem prichazi i křesťane a dalsi nabozenske vyznání)

To si delas legraci s temi procenty? Je to vice jak 100% oproti lonskemu roku. Zhruba od r. 2012, 2013 jich pribyva kazdy rok jednou tolik. Kdyz nikdo ani nepipne, kde to bude koncit?  Nejde jen o to, zda jsou muslimove, jde o spoustu dalsich veci, ktere zde byly jiz mnohokrat popisovany, proc to spouste lidi vadi.

Mohu jednu otazku ? Co přesněji to tady děláte ??
Myslim ty dva tři lidi, s 10nicky ??
 (pokud sem neprehnal ten počet lidi Smích )

Tohle jsem si myslela, ze by bylo pod tvou uroven. To opravdu myslis, ze mam zapotrebi u toho tematu vystupovat napr. jako Kosmopolita, nebo Kess1 nebo kdo tedy?  Ted jsi me docela urazil, musim rict. Myslela jsem, ze me trochu znas.
A k cemu je to dobre? No ja si myslim, ze ac se tu moc lidi nevyjadruje, ze to neznamena , ze to nectou. Spousta lidi proste ma strach se primotat do takovehle debaty, nechce se dohadovat, coz nikomu nezazlivam. Ale i tak to treba nekomu pomuze si udelat svuj nazor(je mi pritom jedno jaky, pro me a za me uplne protichudny tomu memu). A kdyby treba jednou doslo k nejakemu referendu, tak pak aspon bude mozna vedet, na jakou stranu se priklonit. Tak treba uz proto.



« Poslední změna: Listopad 15, 2015, 01:15:21 pm od diddi » Zaznamenáno
kosmopolita



Karma: -25
Příspěvků: 348


« Odpověď #1206 : Listopad 15, 2015, 12:00:35 pm »

Na mém postoji k masové migraci musulmanů do Evropy se nic nemění. Jsem navždy proti! Ale nedá mi to abych nevaroval před náhlým nadšením z tzv.populistů   Ještě nedávno jsem fandil Okamurovi, ale postupem času mi dochází, že lidi jako on ,,zneužívají a parazitují na strachu lidí,, kteří jako ovce se hlásí k jeho myšlence. (Na tom, co se stalo v Paříži se snaží okamžitě vytřískát, co se dá a svými velkohubými projevy na facebooku strhnout lidi na svou stranu. Tenhle prodavač a kšeftman ví jak na to. (opět člověk, který se dostal do politiky, ale obyčejným lidem nic nepřinese)
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #1207 : Listopad 15, 2015, 12:04:16 pm »

"Naším největším problémem nejsou imigranti, naším problémem jsou politici, kteří brání tomu, aby zákony platily pro všechny. (Politickou korektností, mantrou o lidských právech...)"

Chápeš, že s námi, s lidmi na celém světě, manipuluje jen několik málo tisíc byznys-hajzlů, kteří vydíráním, zastaršováním, vyhrožovaním, manipulací aj. přikazují politikům ( včetně Merkel ), úředníkům, vedoucím, šéfům menších firem aj. co mají dělat, jak mají mluvit atd. ? Jen proto, aby udrželi naprostou většinu světa v tomto vykořisťování, a hrách ( šachách ), které chtějí hrát pro svůj psychicky labilní stav mozků - "honba za větším množstvím" = profitem ?

Já jim na to dlabu, a když po mě zaměstnavatel teď např. chtěl, abych pro něj pracoval občas i v sobotu, řekl jsem mu ne, a bylo vyřešeno. O sobotách prostě nepracuji.

Je potřeba si stát za svým ( za zdravým rozumem ), a ne se nechat do něčeho natlačit. Ať jsi policajt, lékař, politik, zaměstnanec nebo malý živnostník.

Zdravý rozum je u všech lidí; jen ne u těch psychicky navždy nemocných ( psychopatů ), zvaných honiči peněz ( profitu ). Za to si dosaď všechny, které znáš i neznáš.

Ti tady ničí morálku, zdravý rozum, slušnost, rozumné smýšlení a jednání, ...
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #1208 : Listopad 15, 2015, 02:44:03 pm »

Na mém postoji k masové migraci musulmanů do Evropy se nic nemění. Jsem navždy proti! Ale nedá mi to abych nevaroval před náhlým nadšením z tzv.populistů   Ještě nedávno jsem fandil Okamurovi, ale postupem času mi dochází, že lidi jako on ,,zneužívají a parazitují na strachu lidí,, kteří jako ovce se hlásí k jeho myšlence. (Na tom, co se stalo v Paříži se snaží okamžitě vytřískát, co se dá a svými velkohubými projevy na facebooku strhnout lidi na svou stranu. Tenhle prodavač a kšeftman ví jak na to. (opět člověk, který se dostal do politiky, ale obyčejným lidem nic nepřinese)

Naprosty souhlas Úsměv kdyz se rozhlednes napric politikou, je jich bohuzel vic...
Je to nedelaji tak okate...
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #1209 : Listopad 15, 2015, 02:56:11 pm »

Diddi...
Psal jsem o celkovem počtu Muslimu v Evropě. ..
K tomu ostatnimu se vyjadrovat nebudu...
Nebo jen malicko.
Nevěř všemu co vidíš na netu, co tam kdo předkládá. ..
Aby vytvořil nejaky obraz.
V Turecku je mnoho mist kde jsou imigranti je jich tam nekolik milionu, mnoho taboru, kde je i voda nad zlato...
To mam od ociteho svedka, ktery tam pomahal pres rok...
To co popisuje, to je jak z nejzapadlejsiho kouta Afriky a ne civilizovaneho světa.
Pohodlnost me nepodsouvej, ja neziju jen z info na FB a YouTube  apod...
Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #1210 : Listopad 15, 2015, 03:28:43 pm »

Skoda, Jirko, ze ses nevyjadril k tomu obvineni, " 2, 3 lidi s 10 nicky." To by me opravdu zajimalo, co to melo byt.

Co se tyka tabora v Turecku, ano, mas pravdu, mohu se spolehnout v podstate jen na internet. Ja jsem tam nebyla. To bych si ale potom take mohla myslet, ze treba vubec zadna valka v Syrii neni. Napriklad.
Ale prave tak  ty nemuzes vedet, zda tvuj ocity svedek vubec mluvi pravdu, je to tak?  Navic, pro vsi ucte k tobe, nejsem si jista, ze tva jazykova vybavenost staci na to,abys mu vse beze zbytku porozumel. Pokud to ovsem neni Cech, to se pak omlouvam.
Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #1211 : Listopad 15, 2015, 03:59:44 pm »

Keď z dejín vezmem prehru Nemecka v 2.svetovej vojne,tak zločiny,ktoré sa vtedy napáchali riešili oslobodené krajiny odsunom Nemcov do Nemecka zo svojich území.Boli to civilisti,ktorí nič neurobili,ale boli deportovaní v záujme bezpečnosti týchto krajín.
Teraz ublížili stovkám civilistov islamisti,nečudoval by som sa ,keby toto riešenie prijali politici v záujme ochrany nás občanov Európy.Myslím,že toto nie je koniec ale je to vojna,ako som to nazval pred pár mesiacmi,kde bojovníkov vítame jedlom,bývaním a oni obsadzujú naše územia bez odporu a robia si čo chcú.
Tak rád by som sa mýlil,ale pošliapali symbol tolerancie žitia mesto PARÍŽ. Budem to mať navždy v pamäti!!!!!
Zaznamenáno
kosmopolita



Karma: -25
Příspěvků: 348


« Odpověď #1212 : Listopad 15, 2015, 06:54:51 pm »

Já jsem si milého Okamuru ,, ošacoval,, co je vůbec zač. On totiž uplně sere na nějakou sociální politiku,důchodci jsou mu u prdele, nesnáší kritiku a jeho neustálé JÁ JÁ JÁ jenom já, taky nevěstí nic dobrého. A myslet si, že mě získá a udrží, abych mu dal za 1 1/2 roku hlas ve volbách za podmínek, kdy akorát vyskakuje proti islámu a nic víc nedokázal, kromě velkohubých projevů na internetu a v parlamentu, tak to se ,,Pán šuši,, hoooodně přepočítal! Drškovat umíme všichni,ne? A ani za to nebereme  ,,královský poslanecký plat,,  Je to vychcanej prodavač!  Doufám, že do voleb procitnou i ostatní slepí, jako jsem byl já!
Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #1213 : Listopad 15, 2015, 06:59:08 pm »

https://www.facebook.com/100009906017781/videos/211522305854635/


Jednou na tu nasi debilni korektnost a "svobodu" stejne pochcipame. Ne, ze ne. Jenom v Nemecku je mozne, aby muslimove den po atentatu v Parizi stali mirnix dirnix v Karlruhe a prapagovali islam. Kdyby aspon meli nekde malinkatou cedulku, ze treba ten atentat v Parizi odsuzuji. To je fakt malem na pozvraceni. Hněv

Jenom pro doplneni pro ty, ktere to treba zajima. Ne pro Jirike (ten vsechno uz vi;) To nejsou obycejni muslimove, to je muslimska odnoz Salafistu. To jsou ti, kteri po cele Evrope rekrutuji nove bojovniky do IS. Kdo se opravdu zajima najde si jiste o nich vic sam.
« Poslední změna: Listopad 15, 2015, 07:19:52 pm od diddi » Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #1214 : Listopad 16, 2015, 09:24:42 am »

http://www.novinky.cz/diskuse?id=423315&articleId=/komentare/386496-komentar-zoufalci-vaclav-klaus-ml.html&sectionId=1089

Dobre to napsal!
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 76 77 78 79 80 [81] 82 83 84 85 86 ... 188   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Norimberk.de © 2024
Stránky krajanů o životě v Norimberku. O srazech a akcích, zábavě, práci, bydlení, studiu, kultuře. Užitečné články, galerie, diskuze, inzerce, seznamka, spolujízda - autostop z a do Norimberku a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Norimberku i jinde v Německu.

Zahnarzt München |