Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 98 99 100 101 102 [103] 104 105 106 107 108 ... 188   Dolů
 
Autor Téma: Emigranti prišli zveladiť Európu teda aj Nemecko  (Přečteno 12419916 krát)
kosmopolita



Karma: -25
Příspěvků: 348


« Odpověď #1530 : Březen 03, 2016, 10:29:32 pm »

Když jsem na začátku léta odcházel ze svého německého bydliště dlouhodobě marodit do svého českého bydliště, nových nelegálních muslimů tady v městečku bylo dost, ale ne tolik, abych se tím nějak vzrušoval. Sem tam nějaký večerní, nebo noční exces s muslimy ,, nepadal na váhu,, Na podzim jsem se vrátil opět do svého německého bydliště. Byl to šok. Jako bych se ocitl na nějakém okupovaném území. Městečko zaplavené prapodivnými zakrslými individui, kteří se poflakují po městečku, divoce gestikulují a vydávají prapodivné zvuky a hlasité štěkavé vzkřeky v bůhví jaké hatmatilce. Skupiny mladých, kteří svlíkají pohledem kdejakou bělošku. Paráda. Starousedlíci se stali rukojmími ve vlastním městě. Celé to dělá dojem, jako by tito individua ovladli město a měli defacto na nim moc. Němci samotní se jen tak plouží, nic moc ani neříkají a působí dojmem, že už to vzdali. Zahalenou babu s dítětem jsem viděl za půl roku asi 2x. Zvlášť takhle za tmy, když si odskočíte něco ještě dokoupit, co jste během dne zapoměli a vidíte skupiny těchto Merkelových muslimských doktorů a inženýrů, pokřikujících a potácejících se tmou. Já mít malé děti, rozhodně bych klidný nebyl. A dospívající holky, tak to bych nespal vůbec.  Proto nechápu, když to někteří lidi zlehčují. A přitom mají doma děti !   Věřím, že v městě, kde bydlím, nikdo takto http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/396638-promin-ze-ti-kvuli-bezencum-beru-svobodu-nemecka-matka-se-omlouva-dceri.html?sznhp=rss    vyšinutý není, protože právě v případě našeho městečka, je toto nebezpečí skutečně reálné.           To je neskutečný! Včera jsem napsal tento muj příspěvek a dnes 4.3.16 se objevilo toto na internetu. Tak jsem to sem dnes tento odkaz dodatečně vložil. Podobnost situace s naším městečkem je neuvěřitelná. A ještě ke všemu jsem to napsal včera. A dnes se objeví uplně to samé na internetu. Toto možné?
« Poslední změna: Březen 04, 2016, 10:48:00 am od kosmopolita » Zaznamenáno
88barbie



Karma: -71
Příspěvků: 422


« Odpověď #1531 : Březen 05, 2016, 12:57:13 pm »

rudo, nemôžem dať fotku v burke, môj moslimský priatel mi to zakázal  Škleb
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #1532 : Březen 05, 2016, 06:55:47 pm »

Jo Kosmopolita. ...
Ale ono se to na tom internetu objevilo už dřív a jelikož to je hodně chytlavý a ,,populární" k předávání dál. ..
Tak už jsi to sem dal jako druhý. ..
A to není poprvé Mrknutí
Zrejme čteš příspěvky ostatních dost povrchne, nebo ? Mrknutí
Tedy pokud už máš ostatní za voly a dopředu předpokládás, že si jiné weby, než je Mnichov.cz nebo Germany.de neotviraji a denní zprávy nečtou, protože jinak si ty linky ,,na všechno možný " neumím ani vysvětlit. ..
Tak asi se shodneme na tom, že pro stejnou událost staci jeden link... Mrknutí
Protože dávat sem podruhé to samé stavi toho dotyčného samo o sobe už do dost divné roviny a to ani nemluvím o obsahu te zprávy. ....  Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno
kosmopolita



Karma: -25
Příspěvků: 348


« Odpověď #1533 : Březen 05, 2016, 07:13:44 pm »

Jirike - člověk jako ty, by vůbec neměl mít děti !
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #1534 : Březen 05, 2016, 07:28:59 pm »

Škoda že nezdůvodnis proc... Ty děti. Já sem na ne velmi pyšný i na to jak (ty dnes dospělé) sem je spolu s jejich mamkou vychoval...

Mě by zas zajímalo proc člověk jako Ty pise soucitne prazdne fráze z domorodci zrovna teď. ..
Když  to co popisuješ se děje ne rok, ale spousty let v ruznych městech po Německu kde se vytvořili  (nevim jestli umyslne nebo ne) komunity lidi s jinym vyznáním. ..
Hm ? Davova psychoza ? Mrknutí
Zaznamenáno
kosmopolita



Karma: -25
Příspěvků: 348


« Odpověď #1535 : Březen 06, 2016, 09:40:12 am »

Jaké spousty let? Jestli sis nevšiml, tak jich vloni přišel milion. A většina bezvýznamných malých měst a vesnic s touto muslimskou pakáží neměla nic společného. Já to mám v bezprostřední blízkosti, tak to přestaň zlehčovat. Tady je zaplavené celé městečko těmito ,,zvířaty,, a právě kvůli takovým, jako jsi ty musím připomínat, co se tu stalo !  A bude to asi pokračovat. A tvé neustálé arogantní narážky proti lidem, kteří toho mají plné zuby a hromada ,, sluníčkových,, tvojich komentů, mě nutí oživit, co se tu děje, aby lidi nesklápěli hlavy a nepřijímali vnitřně tuto pohromu. Tak jako u nás v městečku. To dělám kvůli lidem, kteří ztrácí pud sebezáchovy, jako právě Ty.
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #1536 : Březen 06, 2016, 10:29:33 am »

Díky za vysvětlení proc bych neměl mít děti. ...
A lidi jako já. ...

Ano spousty let, jenže jsi zrejme koukal jinam...
A nebo to vidět nechtěl. ..
Hele já sem tady pouhých 4.5roku, ale za tu dobu jsem viděl dost.
A TO NENÍ JEN POSLEDNÍ ROK !!!
Jdi se podivat na okraj jinak malebného a historického městečka Bad Tolz.
Naproti Landratsamt...
Co vzniklo z bývalých baráku po Americké armádě. ..
Zajed do Mnichova po některé z vedlejších silnic...
Co lemuje příjezdove cesty....
Obzvlášť v létě doporučuji. ..
Nebo se výdej v lete po naučne stezce okolo Starnberg jezera...
Pesky nebo na kole....
Fakt zážitek a to celou dobu co jsem tady, NE ! Poslední rok...
Schválně jestli najdeš misto u vody, kde někdo ,,tmavší" nepoleze Tve pritelkyni nebo dceram očima do kalhotek.... (myslím od plavek Mrknutí )
Kolik bylo muslimských obyvatel (kolik milionu) před rokem a kolik je dnes ?
Kolik v Německu a kolik v cele Evropě ?
Pak to rozděl na tu rozlohu a zjistíš ze pokud je nekde koncentrace vyšší tak jen dočasne, protože to je logisticky nezvladatelne...
A ta pozvání to samozrejme jen zhoršila. ...
Ano, jak sem psal na počátku tohoto nesmyslného tématu. ..
Ani Evropa a ani Německo není nafukovací. ...
Však se ději každý den události pribrzdujici a zastavujici tento chaos...

A výsledek ? Tohoto tématu a podobných na cele síti ??
A v cele Evropě.
První už je na světe. V zemi kde uprchlíka znají pouze z obrázku na internetu...
Myslím Slovensko a výsledek voleb......
Tohle je výsledek a ,,úspěch" vás odpůrců = teoretiků. ..
Kotleba (naprosto ne skrývající svuj nacismus) v parlamentu....  Nevím co si myslet/Nerozhodný
Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #1537 : Březen 06, 2016, 11:42:51 am »

Ja ti vubec nerozumim,Jirko.

Znas to porekadlo:tak dlouho se chodi se dzbanem pro vodu?

No tak to ucho se zrejme(po dlouhe dobe) uz trha nebo utrhlo. Tak ty na jednu stranu sam vidis, co se deje a na druhou ti vadi,ze se o tom diskutuje a protestuje se proti tomu az ted. A na treti stranu mas plna usta reci o humanismu.

Jsem toho nazoru, ze kdyby lide nejednali tak,jak jednaji (na sitich,Pegida atd),tak uz jich tu za tu kratkou dobu neni jen v Nemecku 1,1milionu (pricemz puvodne byla proklamovana daleko mensi cifra tech inzenyru,co prijdou spasit Nemecko),ale minimalne jednou tolik.A letos? Ani nemluve.

A co se tyka nacismu.vis vubec jaky vyznam v sobe toto slovo skryva? Narod.Ano. A co je spatneho na tom,ze narod ma byt chranen pred nebezpecim, at uz jakehokoli druhu? Dela to tak kazdy narod. Nebo by aspon mel delat.
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #1538 : Březen 06, 2016, 12:44:49 pm »

Nerozumíš,  protože nechceš. .. Si myslím. ..
Protože to neoddělujte. ..
Neoddělujte od sebe lidi potřebný pomoci a ekonomické...
Argumentujete tak jak se to zrovna hodi. ..
Přečti si pozorněji příspěvek Kosmopolity ktery pise o milionu ,,zvířat".
Ale to není pravda, jen líbivý výroky u urcite části obyvatel...
Nerozlišuje kdo pomoc potřebuje a  je vděčný a trpelive ceka...
A kdo je ekonomicky a dela bordel...
Atd atd...
Ne, já v tom mám jasno. A to po celou dobu stejne.
Podivej se zpátky,  že nekecám. .. Mrknutí
Nepatří sem a integrace je složita a možná nemožná,  ekonomický by meli okamzite všichni pryc (na tom se pracuje) ale i když sem nepatří,  nelze se k nim otáčet zády,  stavět jim do cesty ploty a nepomoci. ..

Ano nacismus sem použil nevhodne
Ale o to asi nejde ne ? Vis dobře co sem chtěl říct.
Je to obdivovatel a zastánce slovenského fasistickeho státu a krom líbivých hesel nemá v programu rešeni na nic.
Ne žádné reálné. .. Naštěstí je těch procent málo.
« Poslední změna: Březen 06, 2016, 12:52:16 pm od jirike » Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #1539 : Březen 06, 2016, 01:01:14 pm »

Kdyby sis chtel dat praci,mohl bys najit v mych prispevcich nevim kolikrat porad to same:a sice, ze absolutne nic nenamitam proti tomu, aby se dostalo pomoci lidem,kteri ji skutecne potrebuji. V jakekoliv forme, chtela bych dodat. Klidne to zopaknu jeste jednou. Mrknutí
Problem,je, ze 85 % jsou udajne jen "ekonomicti"bezenci",nekteri se dokoncejiz vraceji sami od sebe, protoze jim zde ti ocekavani holubi do ust neletaji. Ale i tak nemecky stat zatizili.
Slovensti "nackove" meli 8 %.
Byly doby,kdy napr. v Rosenheimu meli jim podobni jiz pres 20%.A pockejme si ja to dopadne letos.
Zaznamenáno
88barbie



Karma: -71
Příspěvků: 422


« Odpověď #1540 : Březen 06, 2016, 01:41:27 pm »

Pokiaľ viem, najväčší počet migrantov je zo Sýrie, odkial utekajú ludia kvôli vojne, takže to číslo 85% sa mi moc nezdá.
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #1541 : Březen 06, 2016, 02:09:37 pm »

Ano ,,udajne" 85% ...
Protože Kosmopolita nebo někdo jiný neviděl zahalene ženy večer cestou do večerky ?
Nebo proc ?
Protože to někdo z DSSS napsal něco na parlamentní listy ? (A měl dva tituly, nebo hodnosti ?)
I Kotleba je vzdělaný člověk. ... Mrknutí
Jako spousta jiných....
Když  sem loni na ZOB München vyzvedával holky u autobusu zkrátil sem si čas pozorováním imigrantů vystupujícím z vlaku, protože autobus mel pul hodky zpoždění. ..
Kdybych mel placnout číslo, řekl bych že cca 40-50% byli ženy a děti. ..
Totéž jsem viděl i v táboře v ČR na který jsem se byl podívat. ..
Totéž čtu na blogu dobrovolníka. .. jednoho, druhého. .. třetího. ..
Tak sem slepej ?? Blbej ??
Odkud je to číslo 85%
Vím co si napsala v některých svých příspěvcích a vím co prezentujes obecne...
Narozdil od Kosmopolity je čtu Mrknutí včetně odkazů. ..
Nevadí me diskuse, nepodsouvej me to Mrknutí vadi me lži a spekulace a taky me vadi ze se na základe tech spekulací a lži konají protestní akce atd...
Tam už totiž nikdo nemluvi o pomoci potřebným,  ale o jednom celku ohrožujícím Evropu a totéž čtu občas i tady... A jinde...
A myslím si, že je to propaganda a lez

A ano, i ode me jsou to spekulace Mrknutí
Jenže já na základe tech spekulací neorganizuji protesty, nepodpaluji uprchlicke ubytovny, nevolím extremisty apod apod...
Nicméně jsem Ti nic nepsal, odepisovat sem na ten blábol Kosmopolity Úsměv
« Poslední změna: Březen 06, 2016, 02:57:48 pm od jirike » Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #1542 : Březen 06, 2016, 09:41:44 pm »

nejako ten prilev utecencov ustal sa mi zda. pride mi to divne, lebo este stale su vo svete ludia, n aktorych padaju bomby.


ale ok uz chapem - ludom, na ktorych padaju bomby, treba pomoct, ale len pokial uz prisli na uzemie EU.
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #1543 : Březen 09, 2016, 09:07:54 am »

nieco o Angele M., ktora bojuje za spravodlivost, pravdu a lasku

http://www.hlavnespravy.sk/kto-je-merkelova-a-preco-nespomina-na-zivot-v-donecku/753024
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #1544 : Březen 09, 2016, 02:45:04 pm »

nieco o Angele M., ktora bojuje za spravodlivost, pravdu a lasku


Tleskám Rudo...
Našel jsi další škvár na netu, šířící se jako rakovina hlavně po ultrapravicovych webech... (četl jsem na stránkách pravého prostoru)
To nám o NI opravdu ,,něco" přineslo. ...
Praktiky postsovetskych a americkych soudruhu a zas něco pro ,,nemyslící ovce"
Do týdne ,,Vam" to jistě přinese zas nějake to ovoce.
Děkujeme Úsměv

PS: jsem zvědavý jak dlouho bude trvat než se zpřísní zodpovědnost za zveřejňování a nasledne šíření ,,čehokoli" na webu Mrknutí
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 98 99 100 101 102 [103] 104 105 106 107 108 ... 188   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Norimberk.de © 2024
Stránky krajanů o životě v Norimberku. O srazech a akcích, zábavě, práci, bydlení, studiu, kultuře. Užitečné články, galerie, diskuze, inzerce, seznamka, spolujízda - autostop z a do Norimberku a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Norimberku i jinde v Německu.

Zahnarzt München |