Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 109 110 111 112 113 [114] 115 116 117 118 119 ... 188   Dolů
 
Autor Téma: Emigranti prišli zveladiť Európu teda aj Nemecko  (Přečteno 12489387 krát)
kosmopolita



Karma: -25
Příspěvků: 348


« Odpověď #1695 : Březen 28, 2016, 10:22:17 am »

Zase mlžíš Jirike. Ty ,, tvoje holčičky,, jak tu píšeš, jsou v Reichu 20 let. A zřejmě se tu tedy narodili, jestli to takto bylo myšleno, tak mluví němčinou jako rodným jazykem, tak německá společnost nemá problém ! Zvlášť jestli jsou jejich rodiče integrovaní a netlučou jim do hlavy islám!  Jestli do toho mícháš jejich muslimské příbuzenstvo, které se sem nakýblovalo ve vlně a kteří nemluví německy a musulmanská víra z nich doslova čiší, tak to je jiná situace. A právě ty tu nikdo nechce, protože z nich jde hrůza! Přestaň mlžit a míchat všechno dohromady !  Tohle prostě neomluvíš. Je to zrůdný.
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #1696 : Březen 28, 2016, 11:15:09 am »

Zase mlžíš Jirike. Ty ,, tvoje holčičky,, jak tu píšeš, jsou v Reichu 20 let. A zřejmě se tu tedy narodili, jestli to takto bylo myšleno, tak mluví němčinou jako rodným jazykem, tak německá společnost nemá problém ! Zvlášť jestli jsou jejich rodiče integrovaní a netlučou jim do hlavy islám!  Jestli do toho mícháš jejich muslimské příbuzenstvo, které se sem nakýblovalo ve vlně a kteří nemluví německy a musulmanská víra z nich doslova čiší, tak to je jiná situace. A právě ty tu nikdo nechce, protože z nich jde hrůza! Přestaň mlžit a míchat všechno dohromady !  Tohle prostě neomluvíš. Je to zrůdný.

Ano, rodice tady jsou cca 20let a mluvi nemecky lepe nez ja.
Naucili se to tady. Neprisli s tim ze by umeli nemecky.
Ty deti mezi sebou a s rodici mluvi svoji řeči.
A nemecky se taky pomalu učí. ..
Jako nase děti. A jako ja...
Jsou muslimové mnohem větší než ja křesťan Úsměv
Kazdy kdo kdy prisel do Nemecka umel nemecky ? A byl křesťan ? Mrknutí
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #1697 : Březen 28, 2016, 11:43:40 am »



  Ja som do Nemecka dosiel s 10 slovickami nemciny.... Smích Smích Smích Smích


  ale hlavne co bolo ze som ti dosiel s vizami na 18mes...praca ubytovanie vsetko zabezpecene...nadherne planovana emigracia.... Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #1698 : Březen 28, 2016, 11:45:16 am »



  mne bolo jedno kto mi vybavil visa....keby mi mesto mnichov vybavilo vtedy viza na dlhodobo na zametaca ulic ani sekundu nevaham..zaklad bol oficialny job od prveho dna v nemecku..nojo ale potom sme si odychli na pracaku....zase s robotou to neprehanajme....chcete bony,alebo klid?co vlastne chcete Smích Smích Smích
Zaznamenáno
kosmopolita



Karma: -25
Příspěvků: 348


« Odpověď #1699 : Březen 28, 2016, 01:07:40 pm »

No jasně. Tak přeci víme, že něco jiného je běloch, který neumí skoro nic německy, což je znak, že před chvílí přišel do Německa. Tato kombinaci není žádné společenské ohrožení. Maximálně osobní  nevýhoda jedince - naší kultury. Ale musulman , použivající pouze svůj rodný jazyk a ignorující, že se MUSÍ přizpůsobit naším hodnotám, to je vražedná kombinace. + nenávist proti všemu křesťanskému a zemi , do které přišel a povětšinou v ní nic smysluplného nevytvoří a ještě na ní parazituje. A teď do toho neschopnost EU nás před tím ochránit. Tak prosím nemíchejme naše lidi z naší kultury mezi tuto nebezpečnou přivandrovaleckou kulturu, která s námi nemá nic společného. Akorát způsobí malý detail v Evropě. Její zánik.
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #1700 : Březen 28, 2016, 01:27:20 pm »

Ale ty rodice (te rodiny o ktere je řeč) sem prisli pred 20lety uplne stejne, jako loni na podzim jeho mladsi bracha s rodinou se dvema malými dětmi. ..
Nemecky neumi uplne stejne, muslim je taky stejny a barvu kuze ma taky stejnou...
Jen je to o 20let dyl...
Maji v planu najit praci, naucit se rec...
Jako Hary... Jako ja... Jako kdokoli jiny...

Muze me pan Kosmopolita nebo Diddi nebo nekdo další podobne smýšlející vysvetlit, v cem je to jine ??

Dodavam jen (a Diddi to dobre vi) ze ho osobne nemam vubec rad a pouzil jsem tu rodinku ciste jen jako priklad.....

Jak pan JASNOVIDEC Kosmopolita ví, že chteji VŠICHNI pouzivat pouze svuj rodny jazyk, ze trpi nenávisti proti vsemu křesťanskému a dalsi priklady ktere uvedl ??
Vsiml sis ze jsem psal o zabave deti s velikonocnimi vajicky ??
Jak si dovolujes nekoho nazyvat takhle hromadne zvěří ??
Kvuli nejakemu procentu radikalu ?

Jediny vyplachnuty mozek jsi tady ty Kosmopolito... Mrknutí  Polibek
Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #1701 : Březen 28, 2016, 02:03:36 pm »

Maji v planu najit praci, naucit se rec...
Jako Hary... Jako ja... Jako kdokoli jiny...

Mno, tak vzhledem k tomu, ze se posledni dobou zabyvam docela intenzivne vyukou reci a mluvila jsem jiz s mnohymi,kteri navstevovali nejaky kurz nemciny  a prave kvuli uprchlikum tam prestali chodit,(a radi se nechaji radeji za penize doucovat jinym zpusobem) tak mam nazor, ze ty plany naucit se rec,jsou  akorat tak kecy na koledu.Mrknutí

Muze me pan Kosmopolita nebo Diddi nebo nekdo další podobne smýšlející vysvetlit, v cem je to jine ??

Dodavam jen (a Diddi to dobre vi) ze ho osobne nemam vubec rad a pouzil jsem tu rodinku ciste jen jako priklad.....

A ano vzpominam si, ze se ti ta rodinka 2x nezamlouva. Tak jestli ta devcatka nahodou nehledaji ta vajicka spis z prospecharskeho duvodu.Treba aby se nekomu rodinka zalibila,co?  Mrknutí

Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #1702 : Březen 28, 2016, 02:39:34 pm »

Maji v planu najit praci, naucit se rec...
Jako Hary... Jako ja... Jako kdokoli jiny...

Mno, tak vzhledem k tomu, ze se posledni dobou zabyvam docela intenzivne vyukou reci a mluvila jsem jiz s mnohymi,kteri navstevovali nejaky kurz nemciny  a prave kvuli uprchlikum tam prestali chodit,(a radi se nechaji radeji za penize doucovat jinym zpusobem) tak mam nazor, ze ty plany naucit se rec,jsou  akorat tak kecy na koledu.Mrknutí

Muze me pan Kosmopolita nebo Diddi nebo nekdo další podobne smýšlející vysvetlit, v cem je to jine ??

Dodavam jen (a Diddi to dobre vi) ze ho osobne nemam vubec rad a pouzil jsem tu rodinku ciste jen jako priklad.....

A ano vzpominam si, ze se ti ta rodinka 2x nezamlouva. Tak jestli ta devcatka nahodou nehledaji ta vajicka spis z prospecharskeho duvodu.Treba aby se nekomu rodinka zalibila,co?  Mrknutí


Diddi to je mozny, to nevylučuji Mrknutí ALE ! Udelal by neco takoveho radikální muslim ?
Vrah a uchyl a bůh ví co ještě. .. ?? Co tady naznacuje Kosmopolita ?

Když tady sam dal článek o tom jak jeden zabije druheho muslima a pravdepodobne kvuli statutu na FB s pranim hezkych Velikonoc...

Ale hlavne jsem se ptal na zcela neco jiného,  NA TEN ROZDÍL mezi temi bratry. ..
Starší z bratru se nemecky naucil, jeho žena taky a oba pracuji....
Proc zpochybňovat to, co ma v plánu ten mladší s rodinou ??
Kteryho Kosmopolita nazyva i s rodinou zvěří jen proto kdy přišel do Německa...
Jsou ze stejne vlny, přišli ve stejném obdobi, tedy jsou všichni stejny ??
Ptam se po stopadesáte.... Mrknutí

A na moji ,,lasce" k nim to nic nezmění. ... Úsměv

« Poslední změna: Březen 28, 2016, 02:45:47 pm od jirike » Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #1703 : Březen 28, 2016, 02:45:00 pm »

Toz to ja nevim,proc chces zodpovedet neco ode mne,kdyz to napsal Kosmopolita? Ja prece netvrdim, ze s nim mam na vsechno  identicke nazory. A ani nejsem on,jak uz sis nastesti vsimnul.Mrknutí
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #1704 : Březen 28, 2016, 02:51:20 pm »

Ale že  to jsou ,,keci na koledu" jsi napsala Ty...
A spousty jiných zpochybňujícich nazoru...
Mrknutí
No... To je jedno Smích
Zaznamenáno
kosmopolita



Karma: -25
Příspěvků: 348


« Odpověď #1705 : Březen 28, 2016, 09:08:26 pm »

Jirike přestaň ze sebe dělat ještě většího blbce. Však ty víš moc dobře co myslím. A jestli tvůj kamoš - muslim je tady 20 let a je integrovaný, a nemá problém se nám přizpůsobit, tak OK. Tak by určitě  neměl problém toto muslimský ,,zvířecí,, náboženství uplně v Evropě zakázat. To bys asi ty čuměl, jak by se to tu vylidnilo( odmuslimovalo). Pak bychom mohli oddělit zrno od plev. Jestli ne, tak je s Evropou do budoucna amen. Protože jestli v  těch jejich početných rodinách policie oddělí rizikové členy od nerizikových a bude je tak brát, to nám určitě nikdo nazajistí a je vidět, že to nikdo ani nedokáže. A že obrovská komunita, kde se líhnou tyto ksindlové, je nekontrolovatelná, to vidíme všichni.  A já jsem proto nepustit sem nikoho a tvrdě oddělit starousedlé musulmanské fanatiky od přizpůsobivých, a to jde jedině zakázáním islámu v Evropě. Pak by se ukázalo , kdo je přijatelný přivandrovalec z islámské země a kdo je fanatik do islámu. Pokud nechceme umírat v Evropě rukama muslimů, jinak to nejde. Jestli chceme přežít, musíme udělat rozhodné kroky. Ale takoví týpci jako ty, nás zničí a už na našem konci dobře pracují !   A ještě něco připomínám : Dneska už politici mluví o tom, že se budeme muset na občasný terorist. útoky zvykat. A kdo to dělá ? Proč tu máme trpět kulturu, která toto plodí?  Jasně podle tebe abychom neukřivdili všem tzv. kolektivně, kteří tu s námi chtějí žít, (a pracovat?) tak hold budeme jednou začas umírat, žeano Jirike ?
« Poslední změna: Březen 28, 2016, 09:56:49 pm od kosmopolita » Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #1706 : Březen 28, 2016, 10:22:07 pm »

Jirike přestaň ze sebe dělat ještě většího blbce. Však ty víš moc dobře co myslím. A jestli tvůj kamoš - muslim je tady 20 let a je integrovaný, a nemá problém se nám přizpůsobit, tak OK. Tak by určitě  neměl problém toto muslimský ,,zvířecí,, náboženství uplně v Evropě zakázat. To bys asi ty čuměl, jak by se to tu vylidnilo( odmuslimovalo). Pak bychom mohli oddělit zrno od plev. Jestli ne, tak je s Evropou do budoucna amen. Protože jestli v  těch jejich početných rodinách policie oddělí rizikové členy od nerizikových a bude je tak brát, to nám určitě nikdo nazajistí a je vidět, že to nikdo ani nedokáže. A že obrovská komunita, kde se líhnou tyto ksindlové, je nekontrolovatelná, to vidíme všichni.  A já jsem proto nepustit sem nikoho a tvrdě oddělit starousedlé musulmanské fanatiky od přizpůsobivých, a to jde jedině zakázáním islámu v Evropě. Pak by se ukázalo , kdo je přijatelný přivandrovalec z islámské země a kdo je fanatik do islámu. Pokud nechceme umírat v Evropě rukama muslimů, jinak to nejde. Jestli chceme přežít, musíme udělat rozhodné kroky. Ale takoví týpci jako ty, nás zničí a už na našem konci dobře pracují !   A ještě něco připomínám : Dneska už politici mluví o tom, že se budeme muset na občasný terorist. útoky zvykat. A kdo to dělá ? Proč tu máme trpět kulturu, která toto plodí?  Jasně podle tebe abychom neukřivdili všem tzv. kolektivně, kteří tu s námi chtějí žít, (a pracovat?) tak hold budeme jednou začas umírat, žeano Jirike ?


To není muj kámoš, neumíš čist ??
Máš kratší vedení ??

,,Oddělovat zrno od plev..."
,,Komunita ve které se rodi tyhle ksindlove..."
,,zvířecí náboženství "
,,zakázání náboženství"
atd... atd...

Je me lito, ale jsi nejméně druhý kdo tyto výrazy ve svem proslovu použil....
Chybi už jen ,,čista rasa"...  Nevím co si myslet/Nerozhodný
« Poslední změna: Březen 28, 2016, 10:23:23 pm od jirike » Zaznamenáno
kosmopolita



Karma: -25
Příspěvků: 348


« Odpověď #1707 : Březen 28, 2016, 10:45:16 pm »

,,chybí už jen čistá rasa,,  to jsi vystihl.    Ta už tu brzy bude. Čistá muslimská rasa.   Jestli se ti ještě nerozsvítilo, tak tady právě probíhá Genocida původního evropského obyvatelstva.
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #1708 : Březen 28, 2016, 11:39:19 pm »

,,chybí už jen čistá rasa,,  to jsi vystihl.    Ta už tu brzy bude. Čistá muslimská rasa.   Jestli se ti ještě nerozsvítilo, tak tady právě probíhá Genocida původního evropského obyvatelstva.

5% menšina provádí genocidu 95% ostatních lidi v EU ??
A z těch 5% je 0,2-0,3% za poslední dva roky....
A 4,7-4,8% integrovaný kteří Ti nevadili...
A z toho maleho procenta dvouletého přírůstku je kolik těch Tvých radikálních muslimů dobývajícich Evropu ??
Za předpokladu že polovina jsou starci, ženy a děti. ..
Zbývá 0,1-0,15% ale ani tohle procento řekněme mužů 15-50let není všechno. ..
Nejméně polovina z nich patří k tem rodinam...
A já nevěřim ani tomu 0,05%...
Bude to mnohem méně v setinach nebo tisicinach procent drahy cesky kolego...
A ta setina nebo tisícina pravě dela genocidu ??
Vycházím ze snadného výpočtu ze EU má cca 500 mil. obyvatel a 25mil je muslimů. .. A kolik jich cca kdy přišlo...

Přestaň ze sebe dělat ještě většího blbce kazateli Mrknutí
Já se směju rad, ale čeho je moc, toho je příliš. .. Smích
Zavři si okno, ať na Tebe tolik netáhne. .. Mrknutí

Mnohem větší a silnější nepřítel nás Evropany neporazil, neboj se, lidi se semknou sami od sebe až to bude doopravdy potřeba, ale ted to jsou jen výkřiky osamělých jezdců bojujících s větrnými mlýny. .. Úsměv
Zaznamenáno
kosmopolita



Karma: -25
Příspěvků: 348


« Odpověď #1709 : Březen 29, 2016, 08:41:19 am »

V roce 2050 jich tu má být asi 20%. Těžko si představit, kolik nás tu potom vyvraždí, když teď při tomto jejich počtu, který uvádíš, nás během několika měsíců vyvraždili víc jak 400 lidí. A znásilněných kolik je, akdoví co vše sebou ještě přinesli a přináší. To tebe samozřejmě nezajímá. Ale mě jo. Zaprvé: nikoho sem nebrat, (uvidíme jestli to Turek bude dodržovat) zadruhé) zakázat v Evropě toto nebezpečné vyznání. Jinak to vraždění neskončí.  Jelikož zvrhlých lidí, jak je vidět,je tu poměrně dost, tak to vraždění bude pokračovat. Já svým názorem akorát se snažím zachránit Evropu. Ty svými názory Evropu zabíjíš. Kecy, že za to většina nemůže,mě nezajímá. Čím víc jich tu bude, tím větší živná půda. Nehledě na to, že těmto muslimům zničeho nic přeskočí, zfanatizují a pak nás zabíjí. Neschopnost EU je taková, že pár set metrů od jejich úřadů v Bruselu si vesele žijí teroristé a i když to teď čistí, zase se tento nádor za chvíli objeví. Ale tebe mrtví nezajímají, viď. V zájmu falešného multikulti budeme umírat. Díky, takovou budoucnost nechci.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 109 110 111 112 113 [114] 115 116 117 118 119 ... 188   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Norimberk.de © 2024
Stránky krajanů o životě v Norimberku. O srazech a akcích, zábavě, práci, bydlení, studiu, kultuře. Užitečné články, galerie, diskuze, inzerce, seznamka, spolujízda - autostop z a do Norimberku a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Norimberku i jinde v Německu.

Zahnarzt München |