Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hľadám prácu  (Přečteno 18465 krát)
Miroslav22



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Únor 19, 2020, 04:59:51 pm »

Ahojte. Moje meno je Miroslav mam 22 rokov pochádzam zo Slovenska a som fanúšik futbalového klubu 1.FC Köln.. V Kolíne som bol už asi 6x a zamiloval som si to tam na prvý pohľad.. Chcem vás teda pekne poprosiť ci viete o nejakej práci a bývaniu keďže sa tam snažím dostať alebo snívam otom veľmi dlho. Bol by som vám veľmi vďačný za každé Info a každú pomoc ktorú poskytnete.

Z nemeckého jazyka mam maturitu B1 viem sa dorozumieť ajked s chybami keďže nie som s nemčinou v dennom kontakte.. Vyštudoval som obchodnu akadémiu ale môžem robiť čokoľvek.

Dám sem aj môj kontakt keďže tu nechodím každé den.
Tel: +421 917 065 713
Mail: miroslavondrusek91[zavináč]gmail.com
« Poslední změna: Květen 02, 2020, 08:24:08 pm od Miroslav22 » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Norimberk.de © 2024
Stránky krajanů o životě v Norimberku. O srazech a akcích, zábavě, práci, bydlení, studiu, kultuře. Užitečné články, galerie, diskuze, inzerce, seznamka, spolujízda - autostop z a do Norimberku a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Norimberku i jinde v Německu.

Zahnarzt München |