Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: SIM karta - Německo  (Přečteno 56382 krát)
dusanandrle



Karma: 0
Příspěvků: 6


« : Září 17, 2020, 04:07:49 pm »

Dobrý den,

potřeboval bych německou předplacenou SIM. Problém je, když jsem si ji nechal přivézt od známého, musel jsem ji online nebo na pobočce aktivovat což nejde bez bydliště v Německu, což nemám.

Hledám tedy někoho, kdo by mi ji každý měsíc vždy obstaral a aktivoval - Náklady + Odměna za práci s tím spojenou je jistá.

Kdo by měl zájem ať mě kontaktuje.
« Poslední změna: Září 21, 2020, 10:22:22 am od dusanandrle » Zaznamenáno
JirikE



Karma: 1
Příspěvků: 326


« Odpověď #1 : Září 17, 2020, 05:50:13 pm »

A taky je jistý, krom té odměny, i trestní stíhání za takovou činnost...  Mrknutí

S tím ať taky případný ,,aktivator SIMek" počítá a taky že k němu přijede (třeba) i celé komando, jako teď v Drážďanech, když bude ona SIMka spojena s nějakou trestnou činností, to je taky jistý  Mrknutí
Zaznamenáno
dusanandrle



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #2 : Září 21, 2020, 10:23:18 am »

Nevíš o co jde, tak nevim co z toho děláš za aféru.
Zaznamenáno
Markus P.



Karma: -52
Příspěvků: 64


« Odpověď #3 : Září 21, 2020, 12:39:21 pm »

No to ja v tom vidim stejnou "aferu" jako JirikE....
Az prilis lehce by se toto dalo zneuzit k nekale cinnosti.... 
Zaznamenáno
JirikE



Karma: 1
Příspěvků: 326


« Odpověď #4 : Září 22, 2020, 06:47:42 pm »

Nedělám aféru, je mě to jedno a  jen upozorňuji případné zájemce o snadný výdělek, že to má i druhou stranu mince  Mrknutí
 
Zaznamenáno
kasper



Karma: 0
Příspěvků: 17



« Odpověď #5 : Září 23, 2020, 10:02:01 am »

na ebay toho najdete
https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2380057.m570.l1313&_nkw=germany+sim+card&_sacat=0
Zaznamenáno

Dum spiro spero
Spem retine
S rozumem a odvahou
Audacem fortuna iuvat
Sciens vincit
Semper Fi
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #6 : Listopad 30, 2020, 02:36:36 am »


Díky za rozumnou radu, jak obejít systém.

Už tak jsme dnes dost systémem šmírovaní, svázaní, a je nám určováno, co máme dělat, a jak to máme dělat.
Zaznamenáno
Hecky



Karma: 0
Příspěvků: 4


Moin Moin!


WWW
« Odpověď #7 : Září 26, 2021, 08:46:38 am »

To je blbost že musíš mít bydliště v německu pro aktivaci sim karty. Pro aktivaci sim karty ti postačí jen platný doklad totožnosti a vyplnit formulář na poště. U operatora Aldi což je Medion je aktivace možna pomoci aplikace kterou si stahneš z PlayStore
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.medion.alditalkactivation
O2 můžeš aktivovat kartu zde
https://freischalten.o2.de/freischalten/product?2
Zaznamenáno

Moin! Ich bin Hecky.
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Norimberk.de © 2024
Stránky krajanů o životě v Norimberku. O srazech a akcích, zábavě, práci, bydlení, studiu, kultuře. Užitečné články, galerie, diskuze, inzerce, seznamka, spolujízda - autostop z a do Norimberku a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Norimberku i jinde v Německu.

Zahnarzt München |