Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: ako zrusit cirkevnu dan?  (Přečteno 51166 krát)
felu



Karma: 0
Příspěvků: 12


« : Srpen 20, 2012, 08:28:58 pm »

Ahojte, nedobrovolne...nasilu platim Kirchensteuer,viete ako by sa to dalo zrusit???dakujem
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #1 : Srpen 20, 2012, 08:43:56 pm »

Jak nedobrovolne a na silu?
Tak jako tak - zajdi si na KVR nebo kse se prihlasujes k pobytu, zeptej se, kde se vydavaji Lohnsteuerkarte a nech si tam zanest zmenu. Rekni, ze ses nechal jako verici prihlasit omylem, ze verici nejsi a chces to skrtnout.
Podrobnosti: https://www.google.de/search?q=kirchensteuer+abmelden&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-GB:official&client=firefox-a nebo http://www.helpster.de/kirchensteuer-abmelden-so-geht-s_62352
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
felu



Karma: 0
Příspěvků: 12


« Odpověď #2 : Srpen 20, 2012, 08:59:43 pm »

no oni mi to automaticky stahuju a ani sa ma nik nepytal..ci to chcem platit ci nie...ze vraj existuje nejaky konkretny formular s ktorym sa pride na Finanzamt a cirkevna dan sa uz potom nemusi platit...
Zaznamenáno
covergirl



Karma: 6
Příspěvků: 106


« Odpověď #3 : Srpen 21, 2012, 07:37:48 am »

Ja som to nedavno absolvovala, takze viem presne. Musis na KVR, kde ti to vybavia na pockanie a plati sa poplatok 30€. Ziadne zbytocne otazky, vyplnila som tlacivo, zaplatila v kasse poplatok, potom som s tym sla do druhej kancelarie, kde to kolegyna dokoncila. S tym tlacivom a s Lohnsteuerkarte z r.2010 som sla na davovy, kde mi tu kartu upravili a tu som potom poslala spat na personalne v robote.
Zaznamenáno
kaskaaa



Karma: 1
Příspěvků: 15


« Odpověď #4 : Srpen 23, 2012, 04:36:55 pm »

 Šok kolko sa plati taka cirkevna dan? alebo ako? pride mi to domov na bydlisko alebo ako?
Zaznamenáno
felu



Karma: 0
Příspěvků: 12


« Odpověď #5 : Srpen 23, 2012, 06:53:37 pm »

covergirl dakujem za info zajtra idem na KVR...
kaskaaa automaticky ti to stiahnu z platu uvidis to na vyplatnej paske...a zalezi to od vysky platu
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Norimberk.de © 2024
Stránky krajanů o životě v Norimberku. O srazech a akcích, zábavě, práci, bydlení, studiu, kultuře. Užitečné články, galerie, diskuze, inzerce, seznamka, spolujízda - autostop z a do Norimberku a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Norimberku i jinde v Německu.

Zahnarzt München |