Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Tipy na hledání práce programátora v Mnichově - Německu  (Přečteno 14827 krát)
programmiererin



Karma: 1
Příspěvků: 6


« : Říjen 17, 2012, 09:38:26 am »

Ahoj,

dokončila jsem VŠ v oboru IT a poohlížím se po práci v Mnichově. Město se mi líbí, také tam mám pár německých známých, což počátky určitě dokáže usnadnit. Mám 2,5 roků praxe v programování (Java - hlavně vývoj pluginů pro Eclipse a weby v ASP.NET a PHP, mám i základy C/C++), s čímž už se myslím dá celkem dobře práce najít, i přes to, že německy moc neumím. Německy zvládnu jen základní komunikaci v obchodě a porozumění psanému textu (se slovníkem po ruce  Úsměv ). AJ mi naopak nedělá vůbec žádný problém.

Ráda bych zde získala nějaké tipy na hledání práce a třeba si i poslechla vaše příběhy, jak jste hledali práci a kde pracujete, pokud je zde nějaký programátor z Čech/Slovenska Úsměv

Zatím zkouším hledat místa u nadnárodních firem, kde bych se spíš s AJ uplatnila, bohužel jinde mnohdy narážím na požadavek velmi dobré znalosti němčiny.
 
Budu se těšit na vaše komentáře Úsměv
« Poslední změna: Říjen 17, 2012, 10:08:18 am od David » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Norimberk.de © 2024
Stránky krajanů o životě v Norimberku. O srazech a akcích, zábavě, práci, bydlení, studiu, kultuře. Užitečné články, galerie, diskuze, inzerce, seznamka, spolujízda - autostop z a do Norimberku a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Norimberku i jinde v Německu.

Zahnarzt München |