Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Práce ve strojírenství  (Přečteno 33547 krát)
dopsler



Karma: 0
Příspěvků: 3


« : Listopad 07, 2012, 09:10:06 pm »

Ahoj měl bych dotaz jak těžké je získat práci ve strojírenství? Pracuju 7let v oboru tepelného zpracování kovů jako předák směny, němčina zatím základní  Nevím co si myslet/Nerozhodný . Kdyby v podobném oboru někdo pracoval a poradil byl bych moc vděčen.
Díky Luboš

Zaznamenáno
krromm



Karma: 0
Příspěvků: 13


« Odpověď #1 : Listopad 08, 2012, 01:03:09 pm »

co tim myslis tepelne zpracovani kovu. Myslis kaleni popusteni, zihani atd? Pak budes urcite potrebovat technickou Nemcinu z tohodle oboru. V Nemecku je kaliren spousta. V tomhle oboru si myslim praci sezenes. Zalezi na vzdelani a zkusenostech. Pokud budes potrebovat konkretni radu tak mi napis na  rkrecmer[zavináč]seznam.cz
Zaznamenáno
dopsler



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #2 : Listopad 10, 2012, 11:44:54 am »

Přesně tak, kalírna. Mám strojní průmyslovku a zkušenosti ( vakuové pece TAV, BMI, IPSEN ochraná atmosféra SOLO, LAC, IPSEN trochu vysokou frekfenci, samozřejmě kontrola OŘJ, vzv a jeřàbník vazač a nakonec řízení svojeho týmu Mrknutí. Jen takový dotaz jake platy se pohybujou v této oblasti? Díky Luboš
Zaznamenáno
krromm



Karma: 0
Příspěvků: 13


« Odpověď #3 : Listopad 11, 2012, 06:34:49 pm »

Tak to máš docela dobré vzdělání i praxi. Myslím si že máš velkou šanci. Co se týká platu tak je to vždy na domluvě a špatně se to odhaduije. můžu ti dát jen můj hrubý odhad. Myslím si že by jsi neměl na začátku jít pod 2000 EUR hrubého.
Zaznamenáno
dopsler



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #4 : Listopad 12, 2012, 11:40:00 am »

Ještě poslední dotaz, co bys doporučil za učebnici nebo nějaky technický slovník na učení?
Díky
Zaznamenáno
krromm



Karma: 0
Příspěvků: 13


« Odpověď #5 : Listopad 12, 2012, 05:39:23 pm »

Zkus ucebnici technicke Nemciny pro prumyslovky. Jsem ze skoly 12 let a nemam prehled o ucebnicich, ale tenkrat neco takoveho existovalo. Slovnik si myslim na nauceni  neni moc dobra volba.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Norimberk.de © 2024
Stránky krajanů o životě v Norimberku. O srazech a akcích, zábavě, práci, bydlení, studiu, kultuře. Užitečné články, galerie, diskuze, inzerce, seznamka, spolujízda - autostop z a do Norimberku a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Norimberku i jinde v Německu.

Zahnarzt München |