Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Ulava na dani za Hartz4 zamestnance?  (Přečteno 41369 krát)
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« : Listopad 08, 2013, 03:17:58 pm »

 Je pravda,ze v Nemecku ked zamestnavatel zamestnava ludi co su na Hartz4 na Aushilfe  dostane od statu ulavu na dani?Dakujem za info.
« Poslední změna: Listopad 08, 2013, 04:58:34 pm od David » Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #1 : Květen 21, 2014, 06:19:10 pm »

zajimave co ctu
 ja jsem myslel ze ty mas tak dobry job! jak jsi vsude psal
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #2 : Květen 22, 2014, 09:28:10 am »

Milan ano ja som bol na Hartz4 a myslis,ze kvoli tomu nemozem spat ci mam vycitky svedomia?prosi tam ja som v Nemecku od prveho dann oficialne...platil som tu tiez odvody a ked som prisiel o pracu tak si mam podla teba sam platit odvody atd?Vies kolko je na Hartz4 v Nemecku ceskoslovenskych emigrantov ako Ty co ziju vo svete cca 30r ?Je ich Vela aj v Mnichove...po vecine tvoja vekova kategoria...a inde vo svete to bude tiez podobne...
Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #3 : Květen 22, 2014, 09:30:09 am »

proc hodne lidi je v Hartz4 treba cechu nebo slovaku protoze se  poradne nedomluvy nemecky.Kdo je zamestna bez jazyku
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #4 : Květen 22, 2014, 09:35:52 am »

Milan prosim Ta ocom to pises...ceskoslovenski emigranti co dosli este za socializmu do zapadneho Nemecka v casoch ked tu bolo super vecina si urobila v nemecku skoly nemcinu atd...poznam tych niektorych emigrantov..nemcina super skoly nemecke atd a nepracuju..pytal som sa preco...a jeden mi vravel,ze robil v kancliku tahali ho za nos a nakoniec nedostal unbefristet zmluvu a za 1000euro neto nepojde do kancliku robit ze sa mu to neoplati...vecinou ti emigranti maju cca 45r a viac....cize na prac.trhu zu moc velke sance nemaju....a to mi potvrdili aj samotni nemci...
Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #5 : Květen 22, 2014, 09:41:01 am »

myslis ze to je uvas jiny lepsi? proc porad krytyzujes nas stat nas system.Ty muses byt rad ze zde zijes ze te stat podporuje,a nee rikat co jiny lide rikaji.
Ja vydim lide ze slovesnka z cech kdyz sem prijedou na vystavu psu novy auto,novyho psa z usa ktery stoji 5000,-$ maji vsechno kdyz snimy mluvym ja bych nikdy neodesel ja se mam dobre je pravda musi  tvrde pracovat ale jsem spokojeny tja
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #6 : Květen 22, 2014, 09:48:52 am »

Milan ja davam tvoje nazory na pravu mieru,...ze dnesni slovaci a cesi su lenivi a podobne nezmysly...medzi vami emigrantami je dost ludi tiez co su tu na socialke..to nieje kritika,to je fakt...lebo mne je jedno ci je niekto na hartz4 alebo nie..je to kazdeho osobna vec...a pes za 5000 dolarov.drahe auta...a podobne matrialne hovadiny ma nezaujimaju...lebo mozes mat aj miliony vily auta do hrobu clovek nic nezoberie,len prazdne dlane.

Jeden vyrok napisem co som cital...

Pametajte,ze nic ztoho,co ste tu nadobudli si nebudete moc zo sebou zobrat,len to co ste dali....
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Norimberk.de © 2024
Stránky krajanů o životě v Norimberku. O srazech a akcích, zábavě, práci, bydlení, studiu, kultuře. Užitečné články, galerie, diskuze, inzerce, seznamka, spolujízda - autostop z a do Norimberku a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Norimberku i jinde v Německu.

Zahnarzt München |