Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12   Dolů
 
Autor Téma: Pozor na praktiky personálních agentur v Německu  (Přečteno 982563 krát)
zlaticko



Karma: -43
Příspěvků: 109


« Odpověď #120 : Květen 24, 2014, 08:36:47 pm »

ale proc sy stezujes,ty jsi taky na slovensku platil dane tak si taky muzes na slovensku zazadat o socialni potporu.proc to neudelas
protoze te slovensko posle do..........

jistě, již spoustu let platí daně německému státu, ale když bude mít problém, tak pro dávky na Slovensko. A to jako proč?  Já to vidím tak, že německý stát by si měl vážit cizinců, kteří zde řádně pracují a odvádějí jim daně, které rozhodně nejsou nízké.
Zaznamenáno
zlaticko



Karma: -43
Příspěvků: 109


« Odpověď #121 : Květen 24, 2014, 08:39:12 pm »

Můj dobrý kamarád z Prahy, ředitel jedné docela velké společnosti byl u mě v Pasově na návštěvě a docela se bavil tím, jak se tady hodně lidí vychloubá, že má dobrý job, protože pracuje ve státní firmě. Říkal, to je sranda, jak tady chtějí všichni pracovat jen pro stát, nikdo pro soukromníka. A to ještě netušil, že pro agenturu tu už nechce pracovat vůbec nikdo, jen zoufalec.
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #122 : Květen 24, 2014, 08:47:33 pm »

Zeitarbeit ma na celom svete len jeden nazor odpad a zdieranie nic ine.Vymysel zamestnavatelov a spekulantov ako nedat ludom istoty a pevne zamestnanie.Ja to volam rakovina prac.trhu.
Zaznamenáno
Platinum



Karma: 0
Příspěvků: 13


« Odpověď #123 : Květen 24, 2014, 08:57:21 pm »

[jak se myje servis? Fakt ta čeština je hodně ubohá. Mít s měkkým i je něco mít, např.vlastnit, a mýt s tvrdým Y je mýt - třeba nádobí

No, že to  píšeš zrovna ty, to opravdu nepřekvapuje.  Škleb Poněkud trapné, když sám češtinu neovládáš, nemyslíš ?

Jen tak namátkou úryvky z několika tvých posledních příspěvků:

Můj dobrý kamarád z Prahy, ředitel jedné docela velké společnosti byl u v Pasově

agentura tě zaměstná jako svého zaměstnance a s tím je spojená i administrativa, zadarmo to asi dělat nebudou, ale se tento systém vůbec nelíbí, jsou to v mých očích paraziti.


jojo, kupovali jsme dům v Německu, inzerovali ho dvě realitní kanceláře
Zaznamenáno
zlaticko



Karma: -43
Příspěvků: 109


« Odpověď #124 : Květen 24, 2014, 09:08:00 pm »

[jak se myje servis? Fakt ta čeština je hodně ubohá. Mít s měkkým i je něco mít, např.vlastnit, a mýt s tvrdým Y je mýt - třeba nádobí

No, že to  píšeš zrovna ty, to opravdu nepřekvapuje.  Škleb Poněkud trapné, když sám češtinu neovládáš, nemyslíš ?

Jen tak namátkou úryvky z několika tvých posledních příspěvků:

Můj dobrý kamarád z Prahy, ředitel jedné docela velké společnosti byl u v Pasově

agentura tě zaměstná jako svého zaměstnance a s tím je spojená i administrativa, zadarmo to asi dělat nebudou, ale se tento systém vůbec nelíbí, jsou to v mých očích paraziti.


jojo, kupovali jsme dům v Německu, inzerovali ho dvě realitní kanceláře


a proč nevyznačíš ty moje hrubky co tam mám? Co??? Co???
Zaznamenáno
milda34
Host
« Odpověď #125 : Květen 24, 2014, 09:17:14 pm »

myluji lidi ktery unas kasiruji penize a stezuji si  na nas system

Jen se tak naivne zeptam: co mas na mysli tim "U NAS kasiruji penize" a "stezuji si na NAS system"? Nebylo by lepsi psat "v Nemecku, popr. v Holandsku kasiruji penize" a "stezuji si na nemecky, popr. holandsky system"?
Narodil ses v Cechach jako vetsina tady ostatnich. Nebo s tim mas tak velky problemy a tak hluboce se stydis za to, ze se narodil v Praze? Jestli to tak je, tak to je dost sila....  Tomu se totiz rika komplex, a to poradnej...
Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #126 : Květen 24, 2014, 09:21:38 pm »

vys ja sy myslym moje nemcina je ve velmy opravdu velmy dobra ziji 10 let v Amsterdamu,vys co jsem mel zaproblemy se ucit cizi jazyk via cizy jazyk
jsou momenty kdy nevym co je nemcky a coje nederlands
a vzdy kdyz si davam velmi pozor abych mluvil spravne  nederlands tak udel chybu kterou nikdy jsem opravdu nikdy neudela.V cestine se zde v nemecku nebo v holansku vybudovat sorry .Kdyz chses zde zit musis se ucit ten jazyk to je zaklad.Jinak zemas zde sancy prezit a stastny byt.
Zaznamenáno
zlaticko



Karma: -43
Příspěvků: 109


« Odpověď #127 : Květen 24, 2014, 09:27:28 pm »

myluji lidi ktery unas kasiruji penize a stezuji si  na nas system

Jen se tak naivne zeptam: co mas na mysli tim "U NAS kasiruji penize" a "stezuji si na NAS system"? Nebylo by lepsi psat "v Nemecku, popr. v Holandsku kasiruji penize" a "stezuji si na nemecky, popr. holandsky system"?
Narodil ses v Cechach jako vetsina tady ostatnich. Nebo s tim mas tak velky problemy a tak hluboce se stydis za to, ze se narodil v Praze? Jestli to tak je, tak to je dost sila....  Tomu se totiz rika komplex, a to poradnej...

cítí se jako Němec a podle toho se k nám i nadřazeně chová a snaží se nám radit, jak se máme zachovat a nejlépe odejít pryč, protože jsme neumětelové
Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #128 : Květen 24, 2014, 09:28:43 pm »

neni to tak ze lidi se prijdou pracovat maji moznost zde pracovat a stezuji si na system? neni to tak
Zaznamenáno
zlaticko



Karma: -43
Příspěvků: 109


« Odpověď #129 : Květen 24, 2014, 09:31:00 pm »

vys ja sy myslym moje nemcina je ve velmy opravdu velmy dobra ziji 10 let v Amsterdamu,vys co jsem mel zaproblemy se ucit cizi jazyk via cizy jazyk
jsou momenty kdy nevym co je nemcky a coje nederlands
a vzdy kdyz si davam velmi pozor abych mluvil spravne  nederlands tak udel chybu kterou nikdy jsem opravdu nikdy neudela.V cestine se zde v nemecku nebo v holansku vybudovat sorry .Kdyz chses zde zit musis se ucit ten jazyk to je zaklad.Jinak zemas zde sancy prezit a stastny byt.


svým způsobem máš pravdu, že když někdo žije v zemi, kde se mluví německy, měl by taky německy mluvit, jinak to nejde. I když Češi byli hodně tolerantní za první republiky k sudetským Němcům, kteří u nás často mluvili jen německy, přestože úředním jazykem byla už čeština. Já tady v Bavorsku spíš vidím problém v tom, že tady 90 procent mluví bavorsky a hoch deutsch jim vůbec nejde a proč se učit ještě bavorsky, když úřední jazyk je němčina?
Zaznamenáno
zlaticko



Karma: -43
Příspěvků: 109


« Odpověď #130 : Květen 24, 2014, 09:31:59 pm »

neni to tak ze lidi se prijdou pracovat maji moznost zde pracovat a stezuji si na system? neni to tak

tak systém zde ideální taky není, to je zřejmé, proč to tedy neříct? Máme být pokrytečtí?
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #131 : Květen 24, 2014, 09:32:09 pm »

Milan uvedom si dnesna generacia nebude nemcom dakovat za omrvinky ci slabo zaplateny job...byt vdacny a zaco Milan?Neprehanas to stou vdacnostou?Ludia by radsej zili doma..nie vo svete...keby doma boli ine podmienky.
Zaznamenáno
zlaticko



Karma: -43
Příspěvků: 109


« Odpověď #132 : Květen 24, 2014, 09:33:36 pm »

Milan uvedom si dnesna generacia nebude nemcom dakovat za omrvinky ci slabo zaplateny job...byt vdacny a zaco Milan?Neprehanas to stou vdacnostou?Ludia by radsej zili doma..nie vo svete...keby doma boli ine podmienky.

Lidi jdou tam, kde je práce, co je na tom špatného? Bylo to tak nakonec vždycky
Zaznamenáno
Platinum



Karma: 0
Příspěvků: 13


« Odpověď #133 : Květen 24, 2014, 09:36:36 pm »

[jak se myje servis? Fakt ta čeština je hodně ubohá. Mít s měkkým i je něco mít, např.vlastnit, a mýt s tvrdým Y je mýt - třeba nádobí

No, že to  píšeš zrovna ty, to opravdu nepřekvapuje.  Škleb Poněkud trapné, když sám češtinu neovládáš, nemyslíš ?

Jen tak namátkou úryvky z několika tvých posledních příspěvků:

Můj dobrý kamarád z Prahy, ředitel jedné docela velké společnosti byl u v Pasově

agentura tě zaměstná jako svého zaměstnance a s tím je spojená i administrativa, zadarmo to asi dělat nebudou, ale se tento systém vůbec nelíbí, jsou to v mých očích paraziti.


jojo, kupovali jsme dům v Německu, inzerovali ho dvě realitní kanceláře


a proč nevyznačíš ty moje hrubky co tam mám? Co??? Co???
 

No tak doufal jsem, že je najdeš sám, když ne, tak zkus zavolat své alter ego na pomoc. Zasvěcení, kteří sem chodí déle a pozorně čtou, budou  jistě vědět, které.
Ono ti možná poradí. Třeba umí česky líp než ty.Smích
Zaznamenáno
milda34
Host
« Odpověď #134 : Květen 24, 2014, 09:57:53 pm »

neni to tak ze lidi se prijdou pracovat maji moznost zde pracovat a stezuji si na system? neni to tak

Otazka: co si myslis Milane, ze z tebe dela Nemce?
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Norimberk.de © 2024
Stránky krajanů o životě v Norimberku. O srazech a akcích, zábavě, práci, bydlení, studiu, kultuře. Užitečné články, galerie, diskuze, inzerce, seznamka, spolujízda - autostop z a do Norimberku a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Norimberku i jinde v Německu.

Zahnarzt München |