Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Poplatky za výběr z bankomatu  (Přečteno 53502 krát)
MilanAmsterdam
Host
« : Květen 27, 2014, 11:14:19 am »

toje nejvetci drzost nemeckych Bank.Kdyz ja z Holanskou Kartou vyzvednu penize u automatu  neplatim zadny poplatky.
Kdyz vyzvednu penize s nemeckou Kartou penize u cizi nemecky banky tak zaplatim poplatky.S Ceskou kartou je to uplne jiny tam se plati  prepoctovy kurs a poplatky za spracovani.To je nejvetci drzost nemeckych bank
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Květen 27, 2014, 12:35:47 pm »

Neplatí se pokud vybíráš v rámci skupiny bank (Cash group, Cashpool, Sparkassenverband, BankCard-Servicenetz)

V rámci Cash group (Deutsche Bank, Postbank, HypoV, Commerzbank, atd .... jsou např. všechny výběry zadarmo)

Podrobný seznam bank které tam patří máme vlevo v článku "Banky v Německu".
« Poslední změna: Květen 27, 2014, 01:57:24 pm od David » Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #2 : Květen 27, 2014, 12:40:00 pm »

to je mozny ale to musis zase tyto banky hledat,Ja kdyz vyzvednu penize s holanskou kartou neplatim nikde poplatky/v zemych ktery maji euro/
vyzvedaval jsem penize s nemeckou kartou u cizi nemecky banky v Berline musel jsem zaplatit za 100,- 3,5 poplatky
Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #3 : Květen 27, 2014, 12:42:16 pm »

toto jsem nasel
Die am Bankcard-Servicenetz teilnehmenden Banken berechnen sich gegenseitig für Bargeldverfügungen von Kunden eines jeweils anderen Bankcard-Teilnehmers einen reduzierten Gebührensatz von max. 2,05 EUR, meist jedoch 1,02 EUR. Die kartenausgebende Bank trägt bis zu 1,02 EUR dieser Gebühr, so dass die Verfügung trotzdem für den Kunden meist kostenfrei ist. Auf dem Kontoauszug ist sie oft dennoch am Text "Übernahme Gebühr: 1,02 EUR" zu erkennen.
Mittels dieses Geldautomatenkooperationsnetzes erlauben es fast alle genossenschaftlichen Banken untereinander ihren Kunden, an den jeweiligen Geldautomaten ohne – oder zumindest zu reduzierten - Gebühren Geld abzuheben.
« Poslední změna: Květen 27, 2014, 12:46:23 pm od MilanAmsterdam » Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #4 : Květen 27, 2014, 07:40:22 pm »

neviem ci sa tu smie robit reklama na konkretne banky ;-) ale ja mam ucet u www.dkb.de  a tam je vyber Visa-Kartu zdarma v skoro vsetkych automatoch v Nemecku (stopli im to len banky spolocnosti Voksbanken-Raiffeisenbanken a niektore Sparkassen) a vraj aj weltweit, ale skusal som len v Rakusku, Polsku a na SK ...
Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #5 : Květen 27, 2014, 10:07:10 pm »

urcite nee v zemych ktery jsou bez eura.Tam jsou poplatky normalni protoze tam se taky musis delat prepoctovani.My mluvime o normalni karte
nee o kreditni karte.Ja vym ze jsem s  bankovni kartou/Maestro/od Berliner Volksbank vyzvedaval  u Postban penize  nevym presne 50 nebo100 EU a  oni my uctovaly 105,-.
Zaznamenáno
bjetka
Host
« Odpověď #6 : Květen 27, 2014, 11:49:03 pm »

Mozna by nebylo od veci se predem informovat, do ktere banky lezu a co mi nabizi za vyhody/nevyhody typu bezplatny vyber z bankomatu Mrknutí Pravdepodobne nebudou mit ani vsechny nizozemske banky tak vstricne podminky... Úsměv
Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #7 : Květen 28, 2014, 08:30:49 am »

zde se jedna o nemeckou kartu
ja s kartou ze zeme ktera ma euro neplatim zadny poplatky v zemy ktera ma  euro.Unas byt ten problem ze ja jsem sel nakupotat na trh a omylem jsem si vzal nemeckou kartu sebou.Berliner volksbank.Vyzvednul jsem penize z automatu post bank.Na vypisu jsem mel -103,50 ja jsem vyzvedaval 100,-.
Kdyz ja vyzvednu u kazdy banky v nemecku penize s moji holanskou kartou nebo moji pracovni kartou spanelskou /luxemburskou neplatim zadny poplatky.
Tento problem je v nemecku znamy.Ja sy myslim ze dokonce ty banky si dely ty poplatky Berlinervolksbank a Postbank.


http://www.biallo.de/finanzen/Konten_Karten/geldautomaten-gebuehren-knapp-vier-euro-sind-im-schnitt-faellig.php
« Poslední změna: Květen 28, 2014, 02:26:46 pm od MilanAmsterdam » Zaznamenáno
bjetka
Host
« Odpověď #8 : Květen 28, 2014, 04:34:18 pm »

Jak uz psal David, je dobre vedet, do ktere bankovni skupiny spadas. Obecne neni samozrejmost, a to nejen v Nemecku, ze mas u jakehokoliv bankomatu vyber zdarma. O tom je fakt dobre informovat se jeste pred zalozenim uctu. I tak musim rict, ze uz jsem se nekolikrat divila, kdyz jsem zkousela vybrat penize u nejake dcerine banky Commerzbank, coz je i moje banka, a ejhle to chce poplatek... Nicmene zatim me ten bankomat vzdycky predem upozornil a neuctoval si tajne neco navic.
Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #9 : Květen 28, 2014, 05:10:27 pm »

to je pravda ze vsude na automatech stoji tex ze evt muze dojid k poplatkum.Ja jsem jeste nikdy krome  nemecka
neplatil poplatky za vybyrani penez v eu.zamozrejme jeto omezeny do 250,- na den.Kdyz vybyram v nemecku s moji Holanskou kartou,moji spanelskou nebo luxembyrskou kartou neplatim nic.Ale kdyz jsem vybyral s kartou Blnvolksbank u post bank v Berline zaplatil jsem 3,50

toto jsem nasel  na internete
Die am Bankcard-Servicenetz teilnehmenden Banken berechnen sich gegenseitig für Bargeldverfügungen von Kunden eines jeweils anderen Bankcard-Teilnehmers einen reduzierten Gebührensatz von max. 2,05 EUR, meist jedoch 1,02 EUR. Die kartenausgebende Bank trägt bis zu 1,02 EUR dieser Gebühr, so dass die Verfügung trotzdem für den Kunden meist kostenfrei ist. Auf dem Kontoauszug ist sie oft dennoch am Text "Übernahme Gebühr: 1,02 EUR" zu erkennen.
Mittels dieses Geldautomatenkooperationsnetzes erlauben es fast alle genossenschaftlichen Banken untereinander ihren Kunden, an den jeweiligen Geldautomaten ohne – oder zumindest zu reduzierten - Gebühren Geld abzuheben.
« Poslední změna: Květen 28, 2014, 05:11:34 pm od MilanAmsterdam » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Norimberk.de © 2024
Stránky krajanů o životě v Norimberku. O srazech a akcích, zábavě, práci, bydlení, studiu, kultuře. Užitečné články, galerie, diskuze, inzerce, seznamka, spolujízda - autostop z a do Norimberku a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Norimberku i jinde v Německu.

Zahnarzt München |