Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 89 90 91 92 93 [94] 95 96 97 98 99 ... 188   Dolů
 
Autor Téma: Emigranti prišli zveladiť Európu teda aj Nemecko  (Přečteno 12463088 krát)
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #1395 : Leden 12, 2016, 06:52:36 pm »


To je karma Evropanů.

Naštěstí východní oblast ji bude mít jinou, než západní.
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #1396 : Leden 12, 2016, 06:54:09 pm »

Jak muze neco takoveho nekdo nekomu prat? Co mas na mysli, Jirko? Ja jsem snad napsala neco konkretne? Nebo snad neco , co se zrejme odehreva jen v mysli nas "rozcilenych Evropanu", ktere nelze brat vazne?
No prala jsem ji, aby poznala, jak se chova nas pristi novy spoluobcan k Evropance v praxi. No vzdyt o nic nejde. Tech par procent... Hm?

A to se ptas vazne, co maji udalosti ze silvestrovske noci v Koline a jinych evropskych mestech , spolecneho s nami Cechy? A uz jsme zase  u  toho. Dokud nekdo (rozumej multikulti obohaceni v podobe "uprchliku" napr. ze Somalska apod.) neznasilni nekoho treba z okruhu pratel nebo nedejboze z rodiny,tak nas to prece vubec nemusi zajimat.
Ja tedy dceru nemam, tak se o ni bat nemusim. Ale mozna to bude zajimat nekoho, kdo ji ma, jak na muslimy pohlizi ceska ex muslimka, ktera urcite vi, co rika. Na rozdil od placani bledulky a ji podobnych.


Proc to zas prekrucujes ? A kouskujes tak, že muj příspěvek vyzniva jinak?
Co si ji prala ? Aby to zažila na vlastni kůži...
A s protrelosti tobě vlastni zaobalila tak, aby to zas tak konkrétní nebylo...
A neptal sem se co mají události ze Silvestra spojené s námi Čechy, ale chápáním se navzájem a braní se vážně !!! Mezi Čechy. ..
Ty jsi manipulátor to jsem ještě neviděl Smích
Nestačilo by kdyby si psala jen z jednoho nicku ?? Mrknutí
Vzlast  v souvislosti se mnou už sem Te na to upozorňoval... Smutek
« Poslední změna: Listopad 29, 2018, 01:04:46 pm od David » Zaznamenáno
bledulka



Karma: 4
Příspěvků: 21


« Odpověď #1397 : Leden 12, 2016, 07:29:42 pm »

A byli to azylanti? Něco ki říká, že ne.
Pokud se něco takového stane, je to trestný čin a my máme orgány, které jsou tu od toho, aby jo vyšetřily a potrestaly. V tomto případě je zcela vedlejší, jakého původu byl pachatel.

To, co se stalo Kolíně, zajisté problém je, ale zase: neinformovaným rozhořčením nikdo nic nezlepší. Je potřeba nechat to orgány vyšetřit a pak se uvidí, koho trestat.
A jsem klidně i pro to, usvědčené pachatele z řad žadatelů expresně vyhostit - a sice proto, že evidentně nechtějí respektovat pravidla, která v této společnosti platí.

Při tom všem ale nesmíme zahodit principy právního státu, se kterými naše společnost stojí a padá. Pokud tyto principy v rozhořčení z domnělého nebezpečí zahodíme, vzdáme se toho, co nás dělá námi. A za co pak naše principy budou stát? Odhodíme jednou, odhodíme už kdykoliv.
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #1398 : Leden 12, 2016, 07:44:01 pm »


... neco "ki" rika...., mozna by bylo lepsi, nez zapojovat vlatni podvedomi, si clanek radne precist....
Prvni veta zni:
"Syrische Asylbewerber betatschten zwei Schwestern im Michaelibad."

Priste poradne cti, nez neco napises, uz se tu blamujes ponekolikate..., a jak je videt, cim dal tim radostneji  Smích

Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #1399 : Leden 12, 2016, 08:07:00 pm »

.....To, co se stalo Kolíně, zajisté problém je, ale zase: neinformovaným rozhořčením nikdo nic nezlepší. Je potřeba nechat to orgány vyšetřit a pak se uvidí, koho trestat.
A jsem klidně i pro to, usvědčené pachatele z řad žadatelů expresně vyhostit - a sice proto, že evidentně nechtějí respektovat pravidla, která v této společnosti platí.

Při tom všem ale nesmíme zahodit principy právního státu, se kterými naše společnost stojí a padá. Pokud tyto principy v rozhořčení z domnělého nebezpečí zahodíme, vzdáme se toho, co nás dělá námi. A za co pak naše principy budou stát? Odhodíme jednou, odhodíme už kdykoliv.

To, co se stalo v Koline je samozrejme problem a to velky... a o jakem neinformovanem rozhorceni tu pises vubec nemam tuseni.... Informaci je dost a dost, takze si nemysli, ze jsi jedina, kdo neco vi.
A "organy" muzou vysetrovat od aleluja.., protoze kdyz v noci, potme,  vbehne 1000 chlapu do davu, rozdelej se na skupiny po 50-ti az 200 kouscich a zacnou v techto smeckach nahanet zeny, tak je to takovy chaos, ze opravdu by mne zajimalo, jak by kdo koho identifikoval... Ano, jedine podle toho, ze ukradli mobil a byl u nich nalezen. Podle vzhledu asi tezko nebo jen v hodne malo pripadech....

"Expresne vyhostit"..., no dobry... A kam prosimte? Do Rakouska? Ale to neni prvni zeme, kde prekrocili hranice.. Tak do zeme puvodu? Ale to uz se stalo, odvezli je, letadlem, a zeme puvodu je odmitla prijmout.., Takze se zas vratili zpatky do Nemecka... Mozna mas nejaky dalsi napad?

"nesmime zahodit principy pravniho statu"....., no tebuh, a nebyly uz zahozeny davno, s prvnimi uprchliky, kteri sem prisli, aniz by meli narok na statut uprchlika, protoze to uprchlici z valecnych oblasti nebyli?, napriklad... Nebo v momente, kdy se porusily schengenske smlouvy o ochrane vnejsich hranic, v momente, kdy se porusily Dublinske dohody.... Tak o jakem pravnim statu pises?

A k "rozhorceni z domneleho nebezpeci" se snad ani vyjadrovat nebudu... Napada mne jediny: "Boze, do cehos to dusi dal....".
Zbytek za tim je vata, prazdna slama, nacteno z nejakych platku, naposlouchano z radia, ale v podstate kecy, aplikovatelne kdykoli a kdekoli a na cokoli...
Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #1400 : Leden 12, 2016, 08:24:48 pm »

Jak muze neco takoveho nekdo nekomu prat? Co mas na mysli, Jirko? Ja jsem snad napsala neco konkretne? Nebo snad neco , co se zrejme odehreva jen v mysli nas "rozcilenych Evropanu", ktere nelze brat vazne?
No prala jsem ji, aby poznala, jak se chova nas pristi novy spoluobcan k Evropance v praxi. No vzdyt o nic nejde. Tech par procent... Hm?

A to se ptas vazne, co maji udalosti ze silvestrovske noci v Koline a jinych evropskych mestech , spolecneho s nami Cechy? A uz jsme zase  u  toho. Dokud nekdo (rozumej multikulti obohaceni v podobe "uprchliku" napr. ze Somalska apod.) neznasilni nekoho treba z okruhu pratel nebo nedejboze z rodiny,tak nas to prece vubec nemusi zajimat.
Ja tedy dceru nemam, tak se o ni bat nemusim. Ale mozna to bude zajimat nekoho, kdo ji ma, jak na muslimy pohlizi ceska ex muslimka, ktera urcite vi, co rika. Na rozdil od placani bledulky a ji podobnych.


Proc to zas prekrucujes ? A kouskujes tak, že muj příspěvek vyzniva jinak?
Co si ji prala ? Aby to zažila na vlastni kůži...
A s protrelosti tobě vlastni zaobalila tak, aby to zas tak konkrétní nebylo...
A neptal sem se co mají události ze Silvestra spojené s námi Čechy, ale chápáním se navzájem a braní se vážně !!! Mezi Čechy. ..
Ty jsi manipulátor to jsem ještě neviděl Smích
Nestačilo by kdyby si psala jen z jednoho nicku ?? Mrknutí
Vzlast  v souvislosti se mnou už sem Te na to upozorňoval... Smutek



Manipulujes stejne, mozna vic. A moc mne zrovna od tebe mrzi, ze mi podsouvas neco, co proste neni pravda. Z jakeho nicku bych asi tak podle tebe mela jeste psat? Fakt jsi me ted poprve nastval.
« Poslední změna: Listopad 29, 2018, 01:04:22 pm od David » Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #1401 : Leden 12, 2016, 08:33:33 pm »

Dala jsem si tu praci a zapremyslela, bohuzel, narozdil od tebe, Jirko. Fakt ses me dotknul.  V uvahu pripada jedine Kosmopolita. Mozna sis mel dat tu praci a precist si jeho prispevky, zejmena zkraje. Pak by ti muslo dojit, ze bych musela byt magor na entou, kdybych sama sobe psala takove prispevky, jako mi sveho casu psaval prave Kosmopolita. No a Hair?  To snad nemyslis vazen. To opravdu nevidis naprosto rozdilny styl psani. Fakt mne to prave od tebe mrzi a myslim, ze jsem si to od tebe ani nezaslouzila. Kroutím očima
Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #1402 : Leden 12, 2016, 08:42:50 pm »

Hair, pojd kaslem na ne.
 Ja jsem pro to diskutovat o necem, (slusne, bez urazek atd.)co me zajima, ale nemam zapotrebi to, co tu prave nekteri predvadeji, kdyz uz nevedi, jak by argumentovali. K tomu se snizovat nebudu.  Úsměv

At si to tedy uzijou. Se vsim vsudy, neb jak se rika: "kazdemu, co jeho jest, aneb dockej casu, jako husa klasu."
A sklizen na sebe nenechala dlouho cekat. Bohuzel.
« Poslední změna: Leden 12, 2016, 08:47:55 pm od diddi » Zaznamenáno
kosmopolita



Karma: -25
Příspěvků: 348


« Odpověď #1403 : Leden 12, 2016, 08:54:41 pm »

Halo halo já jsem tu sám za sebe. A praktiky skrytých agentů jsou mi cizí !    Úsměv Maa Salama
« Poslední změna: Leden 12, 2016, 09:00:21 pm od kosmopolita » Zaznamenáno
rusna
Host
« Odpověď #1404 : Leden 12, 2016, 10:47:33 pm »

tvl,to tu jede.......
radeji se nezapojovat.....
Zaznamenáno
kosmopolita



Karma: -25
Příspěvků: 348


« Odpověď #1405 : Leden 12, 2016, 11:28:57 pm »

Nebój sa !  Žabomyší války. Nic víc
Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #1406 : Leden 13, 2016, 03:15:13 pm »

Toto systematické rozbíjanie spoločnej Európy nám a našim deťom spôsobí nemalé problémy a začne uberaním našich slobôd a práv,sprísnením monitorovania nášho pohybu po uliciach,všade budú pribúdať kamery a ľudia budú postupne cítiť stále menej a menej slobody.Monitorovanie každého cez jeho mobil bude ešte častejšie ako doteraz,skrátka nesloboda.
Bude pribúdať ,,para v hrnci,, čo môže skončiť všelijako.

Veselé kresťanské fašiangy prajem.
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #1407 : Leden 13, 2016, 03:33:27 pm »

diddi - kaslime na diskusie, podme radsej na kavu ;-)
Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #1408 : Leden 13, 2016, 03:44:28 pm »

diddi - kaslime na diskusie, podme radsej na kavu ;-)

S tebou vzdycky, rudo. Kdy a kde?  Úsměv Mrknutí Skoda, ze to mame trochu z ruky.
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #1409 : Leden 13, 2016, 03:59:38 pm »

diddi - ved to, skoda  .... musim nejaky projekt v Mnichove vymysliet ;-)
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 89 90 91 92 93 [94] 95 96 97 98 99 ... 188   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Norimberk.de © 2024
Stránky krajanů o životě v Norimberku. O srazech a akcích, zábavě, práci, bydlení, studiu, kultuře. Užitečné články, galerie, diskuze, inzerce, seznamka, spolujízda - autostop z a do Norimberku a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Norimberku i jinde v Německu.

Zahnarzt München |