Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 92 93 94 95 96 [97] 98 99 100 101 102 ... 188   Dolů
 
Autor Téma: Emigranti prišli zveladiť Európu teda aj Nemecko  (Přečteno 12420168 krát)
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #1440 : Leden 23, 2016, 07:47:44 pm »

.. a tady mame neco o novych pracovnich silach v Nemecku, ktere sem prisly, aby pozvedly ekonomiku a vydelavaly na duchody pro starnouci populaci  Smích
« Poslední změna: Listopad 29, 2018, 01:02:01 pm od David » Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #1441 : Leden 23, 2016, 08:07:45 pm »

... ze by se Nemecko zacinalo probirat ze sveho vitaciho snu o tom, ze zachrani vsechny arabske staty vcetne cele Afriky? Bylo by nacase, pokud uz neni pozde. Ale i tak panum pravnikum patri uznani, ze neobchazeji problem, ale postavili se k nemu celem, a ze konecne nekdo vyslovil to, co vime z vsichni davno: jak je mozne ze v parlamentni demokracii ma jedina osoba pravo o nekterych vecech rozhodovat zcela sama a zda to neni (resp. ze to je) protipravni....
Z meho pohledu se nejedna pouze o migranty, ale i o celou reckou krizi, kdy Merkel take rozhodla, ze Recku se dluhy zaplati. A koneckoncu i o zalezitost starsi, a to odstoupeni od atomove energie nedlouho pote, co byl provoz jadernych elektraren v Nemecku prodlouzen. A to pouze na zaklade toho, ze v Japonsku po zemetreseni a tsunami doslo k havarii jaderne elektrarny Fukushima.
... a to vsechno, vsechny tyto tri pripady, bez konzultace jak spolitickou stranou, tak s parlamentem, jen tak. rozhodla jedna osoba sama o sobe...
Ze by si nevsimla ze uz neni, jak byla zvykla, v DDR a nevladne se synovcem soucasneho ministra vnitra, Lotharem de Maizierem (mimochodem moc prima rodinka)? Mrknutí
« Poslední změna: Listopad 29, 2018, 01:02:09 pm od David » Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #1442 : Leden 23, 2016, 08:14:07 pm »

.. dalsi multi-kulti pohadka na dobrou noc...... Mrknutí

http://www.reflex.cz/clanek/kultura/68755/allahu-akbar-mile-deti-aneb-jak-si-karkulka-pred-uprchliky-neuhlidala-sukynku.html

... a co delate, Slunka? Zadna jste se uz dlouho neozvala, nejak vam dosel dech? Nebo vase multi-kulti nadseni?   Smích
Ticho po pesine, ac nedavno jste zde bojovala, s nami nesnasenlivymi xenofoby a rastisty, skoro s nasazenim zivota a vsech svych intelektualnich kapacit.....  Smích
Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #1443 : Leden 23, 2016, 10:22:00 pm »

Hair.Smích

No to vis, to nejsou popularni temata. Nejlepsi je to, jak mily Sigmar Gabriel najednou otaci. Korouhvicka jedna.
Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #1444 : Leden 24, 2016, 12:41:27 am »


Toto je pro me aspon vypoved, ktere se da prikladat vyznam, na rozdil od vykriku nekoho, kdo sice kratce v Anglii byl, ale nic spatneho tam nevidel, a proto to proste neexistuje.
« Poslední změna: Listopad 29, 2018, 01:02:22 pm od David » Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #1445 : Leden 24, 2016, 01:51:33 am »

Hair.Smích
No to vis, to nejsou popularni temata. Nejlepsi je to, jak mily Sigmar Gabriel najednou otaci. Korouhvicka jedna.

No, clovek z jim tady i pohadky podstrojuje, doufaje, ze to jejich hlavinky zvladnou a nic...  Smích
A Sigmar Gabriel.... to je sila, taky jsem nekdy minuly tyden neverila svym usim, neb jeden den stal pevne a neochvejne za Angelou a do druheho dne prosel metamorfozou, pres noc doslko ke zmene osobnosti, a hlasal cosi o tom, ze by se mela "uprchlicka" vlna ponekud prehodnotit a ze je potreba s tim neco delat... Musela jsem si pustit dalsi zpravy, neb jsem si puvodne myslela, ze jsem tomu nerozumela uplne spravne  Smích
Ale nojo je to rudoch, vzdycky mne bavi, jak stoji, s ustaranym vyrazem, pekne vypasen, s kratkejma ruckama u pultiku, pred rudym platnem, jeste srp a kladivo tam chybej Smích...
A rudosi, jak znamo, jsou korouhve nebetycny....
A navic ja vzdycky, kdyz vidim tohohle kulatyho Sigmara, tak v prvni chvili se vzdycky vydesim, ze to je snad ten ceskej komous Filip, prezdivkou Falmer. Jsou jak brachove...
Vono se kazdymu vzdycky v obliceji casem vyrazi proste povaha, s tim nic nenadelas... Mrknutí
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #1446 : Leden 24, 2016, 02:23:04 am »

Toto je pro me aspon vypoved, ktere se da prikladat vyznam, na rozdil od vykriku nekoho, kdo sice kratce v Anglii byl, ale nic spatneho tam nevidel, a proto to proste neexistuje.

... ale nebud tak prisna, proste jsou lidi, kteri si takovychto veci nevsimaji, nerozumi jim, i kdyz si mysli, ze rozumi, no....  Mrknutí

Ten rozhovor jsem cetla uz rano, jo, ma pravdu, pan, i kdyz to je drsny a cloveku pripada, ze to snad ani neni mozne, takovym tempem...
Ale staci se podivat do Düsseldorfu a do ctvrti, kde donedavna zili Marocane s Turky, celkem v poklidu... nyni do ctvrti pribehlo temer 3 000 "novych obvatel" bez papiru, bez identifikace, bez identity... a zacalo dokonce napadat a okradat sve spolukrajany, kteri tady ale ziji uz dost let, maji ve ctvrti kavarny, pekarny, kramky atd... A vsichni mistni, starousedlici, i kdyz cizinci, se tam zacali bat, a to svych vlastnich soukmenovcu, kteri se sem prihnali nedavno.
Jo, jedna se o tu proflaklou ctvrt s nazvem Maghreb, ktery byla jeste do lonska proflakla tak maximalne drobnou poulicni kriminalitou, ze nekdo neco ukradl nebo se se servali, obcas nekoho chytli s travou.

Se zaviranim hranic kolem dokola Nemecka to vypada, ze Nemecko zustava nebo zustane, poslednim ostruvkem v centru Evropy, kery bude zachranovat tzv. uprchliky, a to do sameho sebezniceni. 
A my, s nejvetsi pravdepodobnosti, se s tim svezeme, pokud se vcas neuklidme do te "vychodni Evropy", kde to zatim vypada, ze se tam zadny takovyhle maler nestane. Ale Sobotka, no..., ja vim....  Mrknutí
Nemecky syndrom toho, ze budou neustale nekoho nebo neco (klima, recko, migranty, ted aktualne polskou demokracii) zachranovat, uz by mel dostat skoro cislo diagnozy.
« Poslední změna: Listopad 29, 2018, 01:02:37 pm od David » Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #1447 : Leden 24, 2016, 09:44:29 am »

Toto je pro me aspon vypoved, ktere se da prikladat vyznam, na rozdil od vykriku nekoho, kdo sice kratce v Anglii byl, ale nic spatneho tam nevidel, a proto to proste neexistuje.

Rejpani, překrucování, manipulace...
Nikdo nic takového nepsal...
Jen mírnil ty přehnaný komentáře gaučovych internetmaniaku, protože měl v tzv. ,,NO GO" zóně pronajatý domek, bydlel tam spolu s dalšíma desítkáma a možná stovkáma Čechů a Slováků a přestože to tam nebylo poklidne jako v Grenwaldu, rozhodne to nebylo tak strasne, jak jste tady podsouvali ostatním. .. (extra jsem psal, že bych tam nemohl žit a necítil se tam dobře a bylo me to nepříjemný a ze jsem viděl onu druhou stranku - ne ze si nevšímam a nerozumim - opět prekrouceno)
 
S odstupem času si přestávám byt jistý, kdo byl vlastně ten ,,nemocný" a jestli to byla opravdu jen ta Jahoda... Smích

Zvedni se z gauče,  přestaň si povídat sama se sebou a podivej se, jak je venku kraaasne. .. Mrknutí
Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #1448 : Leden 24, 2016, 11:34:16 am »

No , Jirko, ted jsi tomu nasadil korunu. Faaakt.  Tak kdyz jsi tak "chytry, pardon, musim v tomto pripade napsat spis hloupy, (ac se mi nechce), a tvrdis, ze zrejme mam druhe ja a to tedy ma byt kdo? Asi ta Hair, nakonec, ze? Zapomnel ji se laskave vyjadrit. Natoz omluvit. Ale coz, aspon jsem poznala tvuj charakter.

Prozradim ti sladke tajemstvi. Predstav si, ze napr. Kleena zna Hair osobne. A ja to tedy opravdu nejsem. Blbe, co? Klidne se ho zeptej, chytra hlavicko.
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #1449 : Leden 24, 2016, 12:42:13 pm »

No ted jsi tomu ale nasadila tuplovanou korunu Ty Mrknutí

Tady se totiž nikdo za nic neomlouvá,  urážky jsou běžnou součástí téměř každého příspěvku a neodpovídání, nebo odpovídání na vytrhane kousky stejne jako manipulace s tim každý den...

A taky Te kvůli tomu neoznačuji, za úplne....hloupou... Smích
Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #1450 : Leden 24, 2016, 12:52:29 pm »

Nejsem si vedoma, ze bych te kdy byla predtim urazila, ani jsem nebyla na rozdil od tebe osobni, jako ty.

Ano, az ted jsem ti napsala, co si myslim, protoze sis to zaslouzil.

A jsi jeste ke vsemu asi ponekud ......( no jak to nazvat?), protoze nedokazes priznat, zes udelal chybu. Cekala jsem uz predtim,  ze mi laskave vysvetlis sve narazky o tom, ze se zde na teto diskuzi o emigrantech prezentuji pod vicero nicky. Dnes jsi to zopakoval. Na moji otazku, kdo to ma byt, nereagujes. Misto toho se uchylujes k nic nerikajicm nekonkretnim kecum a urehtanym smajlikum.  Skoda.
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #1451 : Leden 24, 2016, 02:03:50 pm »

Jeden zcela ,,neosobní" kousek sem Ti o kopíroval předtím. ..
A těch ,,neosobních" kousků vnímám vic. ..
Včetně dcer...

Fakt je venku krásný den Úsměv jdeme se zas koulovat,  kdo se přidá ? Úsměv


Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #1452 : Leden 24, 2016, 02:22:50 pm »

Jeden zcela ,,neosobní" kousek sem Ti o kopíroval předtím. ..
A těch ,,neosobních" kousků vnímám vic. ..
Včetně dcer...

Fakt je venku krásný den Úsměv jdeme se zas koulovat,  kdo se přidá ? Úsměv




Nevim, co mas konkretne na mysli, zes kopiroval predtim. Take nevim, co je osobniho na teto mnou polozene otazce?

 "Co bys asi psal, kdyby se toto odehralo napr. na Stachus v Mnichove a byly tam tvoje dcery? "


 Neni nahodou snad tvuj pokus o urazku vic osobni? 

Jako kdyz ty pises napr. v prispevku urcenem mne, ze nevis, kdo je tady nemocen? Nebo dost neomalene naznacujes, ze asi nemam nic jineho na praci nez sedet na gauci a davat sem jeden prispevek za druhym (na ktere ty mmch. velmi ochotne reagujes, i kdyz jsem ho vlastne mohla psat vseobecne, kazdopadne jsem nikoho nejmenovala). A to mam obecne zcela jiste daleko vice volneho casu, nez ty. To jen tak na okraj.

A k tomu pocasi, u nas bohuzel pekne pocasi neni, procez to koulovani s radosti prenecham tobe a doufam, ze se jeste nekdy dockam odpovedi JAKY NICK ZDE V TETO KONKRETNI DEBATE JESTE POUZIVAM? (Snad je to tentokrat dostatecne citelne).
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #1453 : Leden 24, 2016, 05:56:13 pm »

Ano... Úsměv
A následovala by další ,,podnětna" diskuse o tom, co je vic osobní. ..
Sorry,  ale ano, mám výrazněji méně času a tak už se pak dál neúčastním žábo-mysich válek o hov. ..
Posuzovat neči charakter...
Odpovídat na to, co se ,,nám" hodi a nebo připadne nějaký ten dotaz, nebo argument prehlednout a nejlépe dohromady, to jsem tady fakt nezavedl já...
Mrknutí ale používá se to často, to potvrzuji ...
Posouvat me odpovídání na každý Tvůj příspěvek. ..
Bez komentáře Smích
Do teto okamurovske diskuze se už zapojuji jen málo kdy Úsměv


Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #1454 : Leden 25, 2016, 01:52:00 pm »

nieco k argumentu, ze predsa tych, ktori ziadaju o azyl nepravom, odsunu naspat :_)

In Niedersachsen sind im vergangenen Jahr fast 70 Prozent aller Abschiebungen von abgelehnten Asylbewerbern gescheitert. Das geht aus aktuellen Zahlen des Innenministeriums in Hannover hervor, die auf Anfrage der CDU im Landtag vorgelegt wurden. Die Stornokosten für nicht genutzte Rückflüge der Menschen in ihre Herkunftsländer lagen nach Angaben des Ministerium 2015 bei rund 160 000 Euro. Im kommenden Jahr will die Landesregierung das Personal, das sich in der Landesaufnahmebehörde um Abschiebungen kümmert, deutlich aufstocken.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 92 93 94 95 96 [97] 98 99 100 101 102 ... 188   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Norimberk.de © 2024
Stránky krajanů o životě v Norimberku. O srazech a akcích, zábavě, práci, bydlení, studiu, kultuře. Užitečné články, galerie, diskuze, inzerce, seznamka, spolujízda - autostop z a do Norimberku a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Norimberku i jinde v Německu.

Zahnarzt München |